İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

siteyi üst sıralara çıkarmak

bezçanta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba ;

sitemi üst sıralara çıkarmak istiyorum . Neler yapmam gerek ?
sitem şuan 3.sayfa 2.sırasında . 1 sayfanın herhangi bir yerine çıkarmak istiyorum :(

yardımlarınızı bekliyorum neler önerebilirsiniz

site : http://uniwaybezcanta.com/

jarmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteni googleda kelimede aratıp gir buldugun pc telefon ne olursa olsun

ama pcden yapacak isen alexa toolbar indir daha hızlı yükselir hem googleda hemde alexada

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sizin siteniz ticari site. Eger kafayi Google'da nasil yukselirime yoruyorsaniz cok yanlis yapiyorsunuz demektir. Siralamada cok fazla rakibiniz var. Bunlarin arasindan siyrilmak hem yillar alir hem de bildik SEO teknikleri ile cok risk alirsiniz.

Sirketinize sunlari tavsiye ederim:

1. Sosyal medya hesaplari acin ve bunlari verimli yonetin. Twitter + Facebook.

2. Google ve Facebook'ta reklam butcesi ayirin.

3. Sokak SEO'sundan uzak durun. Siz sirketsiniz basit bir dizi film sitesinden bahsetmiyoruz burada. Turkiye'de SEO yapiyorum diyen bircok akli evvel kisi hem sitenizi hem de sirket itibarinizi yerle bir edebilir.

4. Sitenizi her zaman musteri arayuzu olarak gorun. Ne demek bu? Yani hem musterinizin hem de sizin hayatinizi kolaylastiracak ozellikler ekleyin. Sitenizi bir amac gibi gormeyin arac olarak gorun. Amaciniz musteri memnuniyeti ve haliyle satislarin artmasi. Bunu gerceklestirmek icin kullandiginiz hersey aractir.

bezçanta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama sonuçta sıralama için yaptığımız çalışmalar sektöre göre değişmekte . üst sıralara çıkma çalışmaları o sektörün büyüklüğüne göre zordur veya kolaydır. Bu nedenle sitemi en iyi twitter ve ya facebook gibi sosyal ağlar dışında nasıl destekleyebilirim .

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ama sonuçta sıralama için yaptığımız çalışmalar sektöre göre değişmekte . üst sıralara çıkma çalışmaları o sektörün büyüklüğüne göre zordur veya kolaydır. Bu nedenle sitemi en iyi twitter ve ya facebook gibi sosyal ağlar dışında nasıl destekleyebilirim .

Amaciniz Google'da ust siralara cikmak ise bunun direkt A B C gibi kesin bir metodu yok. Bir sektor ya da bir alan icin ise yarayan bir metod sizin alaniniz icin intihar olabilir mesela. Ya da dun ise yaramis bir metod bugun Google tarafindan spam olarak goruluyor olabilir.

Ama site icinde yapabileceginiz seyler her zaman vardir. Mesela urun fotograflarinin daha yuksek cozunurluklu kopyalarini da koymakla ise baslayabilirsiniz. Buradan gorsel arama trafigi alabilirsiniz. Urunlere ziyaretcilerin degerlendirme yorumlari eklemelerine izin verebilirsiniz.

gencgrafiker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteni googleda kelimede aratıp gir buldugun pc telefon ne olursa olsun ama pcden yapacak isen alexa toolbar indir daha hızlı yükselir hem googleda hemde alexada

google'da üst sıralarda yükselmenin alexa toolbar ile ne alakası var tam oalrak çözemedim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5