İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sivasspor-Vestel Manisa

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çıkışta olan vestel'i sivas durdurdu hele şükür..

ilk yarı 1-0 bitti ama 63 ve 77. dakikalar arasında 4 gol olarak maç sonucu ortaya çıktı..

tebrikler sivas...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birileri vesteli durdurmalı yoksa 2. yarı anadolu takımları yatacaktır vestele...

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen hafta biraz belli etmişti vestel manisaspor ama son dakikada kazanmışlardı. bugün de yine 2-1 den 2-2 yaptılar ama kazanamadılar. bu hafta puan farkı biraz daha kapanabilir inşallah çekişmeli ve daha heyecanlı bir süper lig olur. biz de zevkle takip ederiz.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu yıl şampiyonluk için gönlümden geçen en büyük aday Manisaspor'du, yazık oldu yenilmesi üzüldüm.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
vestel manisalı deilim ama yorumlara bakılırsa vestel manisaya kastınz var adamlar oynayarak kazanıyo macı satın alarak deil not: manisalı değilim

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Vestel iyi takım. Hem teknik direktör hem oyuncular hemde yönetim çok iyi. Örnek olarak yönetim medunanun futbolu bırakmasına rağmen sözleşmesi sürdüğü sürece tüm ödemelerini ereceğini belirtmiş ( yada vermiş ) + manisa vestel bayiliğini vermiş. Ben isterim manisanın şamp. olmasını. 1 yılda farklı olsun :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olmasın olmasın, 100. yılında fener olsun :D

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
birileri vesteli durdurmalı yoksa 2. yarı anadolu takımları yatacaktır vestele...

3 büyük takıma yatacağına bırakda Vestel'e yatsınlar ;) zira bugüne kadar çok yattılar 3 büyüklere...

Koyu bir Galatasaray taraftarı olmama rağmen -ki sizden %600 kat daha fanatik olduğumu düşünüyorum- Vestel Manisaspor'un başarılı olmasını istiyorum. Zira bu Türk futboluna büyük katkı sağlayacaktır. 3 büyükleri gördük avrupada, hafta arasında 3'ü de yenilip geldi. Denizlispor, Kayserispor, Gençlerbirliği, Gaziantepspor gibi takımlar UEFA kupasında neler yaptı daha önce gördünüz, Vestel Manisaspor'u Şampiyonlar Ligi'nde hayal edin, neler yapabileceğini düşünün...

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sivaslı olmama ragmen vestelin yenmesini istiyodum.. 4 buyukler disinda bi sampiyonun cikmasini cok istiyorum ama mümkün gibi görünmüyor..
bu hafta lider fener olur galiba..

S

Sitebul

Misafir
Görünen o ki hemen hemen butun BJK ve GS taraftarları manısayı desteklemeye baslamıs :D

demek kendi takımlarından umudu kesmişler :p

fazla surmez 3-5 hafta sonra dökulmeye başlarlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5