İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sivilcelerim.Com T-shirt'ü GÖNDERMİYOR !!

F

funcitytr

Misafir
Merhaba ;

Sivilcelerim.Com da oynanan sivil trophy yarışmasında aralık ayında ilk 10 içindeydim hatta ilk 5 :) fakat kendilerine mail atmam her türlü araştırmayı yapmama rağmen hiç bir cevap alamadım. Şundan eminim bu t-shirt 'ü göndermiyecekler.. Hadi önemli olan t-shirt değil bi t-shirt gönderseler nolu göndermeseler nolur. Ama hevesimizi kırıyorlar. Gel de bunlara laf söyle daha bi t-shirtü göndermeyen adamlardan ne beklenir....

A

akvaryumnet

Misafir
boyle seylere guvenme...ılk once bırsey yapmadna once mutlak tlf gorus

F

funcitytr

Misafir
ya bi t-shirt için ne telefonla gorusecem. oynadım gelmedi... kendi adlarını kötüye çıkarmaktan başka ne yapıyorlar.

K

kartalmaltepe

Misafir
ben de 1.ydim bana da mail falan gelmedi. ses soluk yok. bu ay yine birinciyim hadi bakalım :)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
valla ben bu oyun ilk çıktığı gün oynadım 10. oldum.
15 gün sonra tişörtü adresime gönderdiler.
ama ondan sonra 3-4 kişiyi daha dereceye soktum ama onlara tişörtlerini göndermediler.

arkadaşlar tişört roche firması tarafından gönderiliyor bilginiz olsun. bir tişört için değer mi bilmem ama buraya isterseniz itiraz edebilirsiniz.
ama ben olsaydım ederdim.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
beyler yaklaşık bi ay önce adresimi falan istemişlerdi verdim. sizin postları okunyunca bi kaç gündür ümidi kesmiştimki bu gün aras kargonun iletisini aldım. birazdan gidip alcam t-shirt ümü. geç oldu ama yinede beleşe t-shirt ü alcam. darısı sizlerin başına.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
arkadaşlar bundan yaklaşık 2 ay önce sivilcelerim.com da başkasının adına oynamıştım. kazandığı tişört dün eline ulaşmış.
galiba tişörtleri gönderiyorlar ama biraz beklemeniz gerekiyor.

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana bugun sivilcelerim.com tişörtü geldi...
basit ve cocuksu birsey ama yinede göndermeleri cok hoşuma gitti...
Teşekkürler sivilcelerim.com

F

funcitytr

Misafir
alala ben o kadar mail attım cevap bile vermediler bana mı garezleri var adamların ne... inşallah gönderirler. herbalife_tr sen hangi yada ilk 10 ara girmiştin ?

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merak etme banada daha gelmedi :) hala gelmeyen var gelir elbet acele etmemek lazım :)

F

funcitytr

Misafir
bekliyoruz oğuz :) sivilceleriim göndermedi bari sen gönder....

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada gelmedi bekliyomm haberdar olduğum 4 kişiyede gelmedi ses yok mail attım bende

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
başka bir arkadaşa 2 ay önce tişört kazandırmıştım ama hala yollamadılar

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende istiyom oğuz :) kazaktan bi araba yapta gönder

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi