İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siyah Şapka SEO Teknikleri Makaleleri Aranıyor. ( orjinal - türkçe )

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Rahman ve Rahim Olan Allah (c.c.) adıyla ,

Müslümanlar ben galiba anlatamıyorum. Yorum ve İçerik hakkında olumlu ve olumsuz düşünceleri lanse eden kullanıcılara ilk önce teşekkür etmeyi borç bilirim. Ama deklare edilen konuya itafen vurgulanan cevaplar kesinlikle yanlış fikirlerdir. Çünkü kullanıcıları ve mesajları zikr etmeden konuya açıklık getireyim.

Şimdi ben herhalde enayi oluyorum bu durumda.. İstesem SEO Kaynaklı özgün makale dizeleri bende yazarım. Şahsen ihtiyaç da duymuyorum. İnanın ki eğer aklınızda ki şey geçiyorsa bence boş bir hayal ürünü veya mahsülü olduğunu sizlere söylemem gerekir.

Bu Konuda SEO alanında bir çıkarım yok. Tek çıkar denilebilecek şey " Portalımda Haber Olarak Eklemem"dir. Ne dedik " isteyen verebilir " dedim. Kod adı " LaTenT " olan bir ustadımızın dokumanı şu anda iyinet forumlarında bulunmaktadır. Black SEO ile ilgili özgün makalesi vardır.

Ama Birşeyi Anladım. Paylaşmak Deniliyor. Bir paylaşım isteniyor.. Siz bazı şeyleri karıştırıyorsunuz. Sizilerin anladıklarını özetlersem şudur. " SÖMÜRMEK ". Evet hepinizin sabit düşüncesi sömürmek..

Konuyu bir anlamda deneme amaçlıda açtım açıkçası..Tepkinin ne olacağını incelemem açısından yararlı oldu.. Bundan sonra iyinet forumlarında bir bilgi paylaşımı yapıldığında veya istendiğinde nasıl yorum yapacağıma buradaki üyelerin tepkimeleri ile değerlendireceğim.

Herkesi Akla davet ediyorum. Aklın Yolu Birdir. İstesem Google'da aratıp veya seo sitelerinden alıp siteme koyarım. Ama yazar kendi vermesi farklı olacağı kanısındayım.

Herkes Kendisine İyi Davransın Sağlıkla ve Esenlikle.

Cybokron

X

Xman

Misafir
Hocam buradaki tepki şu burası gibi webmaster forumlarında insanlar özgün içerikleri para ile satıp gelir elde ediyorlar, heryerin copy/paste ile dolu olduğu bu ortamda özgün içerik üretmek oldukça zahmetli bir iş, kimsede bunu seo amaçlı seninle paylaşmaz, oturup 2 saat kafa patlatıp bir şey üretiyorsa bunun karşılığında nakit para tercih eder, olayın özü bu. Ama yinede açtığın konuya saygı duyarım senin istediğin gibi çalışacak kişiler varsa onlarda bi şekilde sana ulaşırlar. İyi geceler.

Turkstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
black hat seo tekniğini pek paylaşan olmaz burda dp de istesen hmemen verirler

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Önce besmele nasıl nerede çekilir ne şekille çekilir onun için bir makale iste istersen. Rahman ve rahim olan Allah'ın adı ile diye başlayıp kendinle alakalı bir durumu anlatıyorsun, konuna gelince "black hat seo" ne kadar alakalı değilmi? Haksızlığı sorup hakkın adı ile konuşmak? Bence yeterince doğru ve hak ettiğin mesajlar yazılmış.

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Serenity seni black hatliler koştursun emi.akşam akşam güldürdün beni :D

asykral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle Türkiye'nin en büyük teknoloji portalı dediğin siteyi öğrenmek isterim.
Ardından şunları da söyleyeyim ki??
Burada pek çok arkadaşın ekmek kapısı bu işler.. Zaten geçtim black hat seo yu seo hakkında makale yazmayı bilen adam kendi sitesinde bunu okutabilecek trafiğe sahiptir. Neden senin sitene içerik versin ki? Burada özgün makalelere para verecek insanlar varken neden sana bedavaya versin?? Adamın ekmek kapısı bu zaten. Bildirgeç veya benzeri portallar varken kimse sana makale falan vermez arkadaşım..
Kendimizi çok zeki zannetmekten vazgeçelim..
Eğer seo hakkında biraz olsun bilgin varsa özgün içeriğin ne demek olduğunu biliyorsundur ve bu konuyu da daha fazla uzatmazsın.
Saygılar..

T

trgy

Misafir
Akşam akşam tüm yazıları okudum güldüm sağolun :D konuyu açan arkadaşa da bişe sorcam. Sen bana ver 60 k lık sitemde yayınlıyayım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5