İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siyasi konular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Arkadaşlar site genelinde şunu gördük ki, konu siyaset olduğunda, kimse kimseye tahammül gösteremiyor. Kapanan konular, kırılan kalpler, banlanan üyeler, bozulan psikolojiler... Bunun önüne geçmek için, geyikhane bölümünde bile olsa, ucu siyasete dokunan konular açmayalım. Sırf mesaj yazmış olmak için mesaj yazan arkadaşlar var. Bu arkadaşlarımızda lütfen daha faydalı şeylerle bizlere katkıda bulunsunlar. Açıkçası ben artık siyasi konular görmekten çok sıkıldım. 12 Haziranda gidip oyumuzu vericez. O zamana kadar lütfen bu konuya dikkat edelim.. Herkese iyi akşamlar.

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
yani mesela ben açtım bitane nefes demekte yasak? diye bir konu chp lideri kılıçtaroğlunun reklamını koydum adam haklı ama haksız deyil yasaklar hakkında konuşuyor ben genel olarak herkezi düşünerek açtım kötümü yaptım? kötü yaptıysam kapatabilirsiniz tabikide hakkınız.

E

Erturk

Misafir
Yönetim olarak siyasi konuları siliyoruz zaten. İiçeriği siyasete doğru kayan ve gözümüzden kaçan konuları report ettiğiniz taktirde gerekli işlemler yapılacaktır.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
yani mesela ben açtım bitane nefes demekte yasak? diye bir konu chp lideri kılıçtaroğlunun reklamını koydum adam haklı ama haksız deyil yasaklar hakkında konuşuyor ben genel olarak herkezi düşünerek açtım kötümü yaptım? kötü yaptıysam kapatabilirsiniz tabikide hakkınız.

Bir konuda yanlış hatırlamıyorsam 15 yaşındayım demiştin. Ben 32 yaşındayım ve siyasi konular hakkında konuşmak istemiyorum. Bence sende bilmediğin konular hakkında konuşmamalısın. Önünde daha uzun yıllar var bunları konuşabilceğin. Ayrıca burasıda yeri değil. Bak nurçin kardeşimiz var ( Darkgirl ) sadece webmaster konularında yorumlarda bulunuyor. Ve daha 12 yaşında. Biraz onun gibi olmaya çalışın. Senin yaşında öğrencilerim var. Bir öğretmen bir abi tavsiyesi olarak gör söylediklerimi olurmu?

Ekleme:
Yönetim olarak siyasi konuları siliyoruz zaten. İiçeriği siyasete doğru kayan ve gözümüzden kaçan konuları report ettiğiniz taktirde gerekli işlemler yapılacaktır.

Hocam zaten sözüm yönetime değil üyelere. Sizler bazen online olmuyorsunuz ve bu durumda kavga gürültü kopuyor. En baştan önlem almak gerekir diye düşünüyorum.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Siyaset bu forumda konuşulacak bir mevzu değildir.

Herkesin bi oyu vardır, gider gönül verdiği partiye 12 Haziran'da oyunu verir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Siyaset sadece gidip oy vermek degildir, mesele ve cozumlerini rahatca tartismak ister gonul ancak tartisma seviyesi mesajlarin %90 inda korunamadigi icin zaten yasaklanmistir. Goruldugu durumlarda siliniyor, gozden kacanlari rapor ederseniz ilgilenilir.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Siyaset konuşulur konuşmadan neyin ne olduğunu bilmeyen çok insan var.

Banlanan üye varsada siyaset tartıştığı için veya fikirlerinden dolayı değil tartışmayı bilmediği için banlanmıştır.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Siyasetin yeri burası değildir bence. Kimse burda konuşulanlardan bişey öğrenemez. Herkesin tek yaptığı, fikirlerini karşısındakine empoze etmeye çalışmak. Siyaset ile ilgili birçok site var. İsteyen istediği şeyi öğrenebilir konuşabilir. Ama bence taş yerinde ağırdır. Bu sitenin siyaset konuşulacak bi yerden çok, internet ile ilgili bilgilerin konuşulacağı bir yer olması gerekiyor.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
siyaset konusmakta ne varki herkes özgürce içinden gelenleri söyleyebilir ama ölçülü olmak şartıyla :)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Tartışmayı bilmeyen insanlarla bişey konuşamazsınız ki. Siyasi tartışmayı kişisel tartışmaya döndüren, görüşlerini kişiselleştirmeden tartışamayan, onun bunun namusuna,şerefine laf etmeden tartışamayan kişilerle siyaset değil hiç bi şey tartışamazsınız. Bu forumda siyaset zaten tartışılmaz adı üstünde webmaster forumu..

Herkesin oyu gizli kalsın, 12 Haziranda kozlar paylaşılsın, 12 Hazirandan sonra da mutlu olan olsun, mutsuz olan olsun. :) Bu kadar basit yani. En ufak bi haber başlığı altına siyasi postlar giren kişilerde uzaklaştırılıyor zaten bizim tarafımızdan.

-FoReX-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence en büyük eksikliğimiz;

Oldukça cahil ve kültürsüz bir toplumuz gerçekten. Bu kitap okuma sayılarımızdan belli.
Hem tartışma kültürü, Hem karşıdakinin fikrine saygı duyma özelliği olmayan birde bunun üstüne herkes savunduğu fikri yeterince destekleyecek kültüre ve bilgiye sahip olmadığı kulaktan duyma bilgilerle konuştuğu için bu kişilerle tartışılamıyor.

İkinci cümleden sonra iş hakarete gidiyor çünkü fikrini destekleyecek bilgisi yok..

Forumda da bu tip insanlar çok olduğu için hiç bir siyasi tartışma mantıklı sonuçlanamaz.

R

RadoyNet

Misafir
Siyasi konular forumumuzda kesinlikle yasaktır.
Bunun nedeni ise ortadadır başka açıklamaya gerek yok bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5