İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

siz nasıl webmastersiniz böle

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw aylardır şu serhanadultun yaptıklarını kınıyoruz 6-7 kişiden başka kimse katılmıyor bize bu adamın interneti mahvetmesine ne kadar daha müsade edeceksiniz. bir de iyinet yöneticilerini eleştiriyor iyinet demekki senin gibi dolandırıcıların burada reklam yapmasından rahatsız olmuş. bir mesajındada açın türkiyenin önünü felan yazmız türkiyede interneti dialer yayınlayarak falan geliştiremezsin koçum senin yüzünden kimbilir kaç internet kullanıcısı elindeki bilgisayarından falan olmuştur allah bilir milyarlarca fatura gelen adam birdaha internete bağlanırmı yazık değilmi millete. bir açıklama koysanız eleştirmeyi ama açıklama felan yok bir şey yok bu dolandırıcılık değilmi bu arada senin amerikada falan olmadığınıda forumda yazmıştım ne tatili ulan senkim amerika kim.

S

Serhan_Adult

Misafir
saydin sen muneccimmisin olm benle calısan adamlara sor havaleleri hangi ulkenden yapılıyormus diye o zaman amerika mı antartikamı anlarsın.. olm sen sabansın yaw saize kimse mesaj yazmaz cunku sizin ne ... oldugunuz biliyorlar sen degilmiydin benden dialer icin domain+host isteyen sonra burda gelmissin dialerı kotuluyon ben tek basıma interneti bitireceksem demekki ben buuk bi adamim keske elimde boyle bir imkan olsa eheheh :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adamın son kelimelerine dikkat edin nasıl bir insan olduğunu anlarsınız. ayrıca senle çalışana ne sorcam onlarda senin gibi yalancıdır. senden domain host istesem alırdım ve dialer yayınlardım ama senin gibi insafsız değilim insanların canını yakmak istemem sen amerikada isen türkiyedeki herkesi oradakiler gibi zengin zannettin herhalde bu millete yazık ulan sen öylebi adamsınki tek başıma interneti bitirme imkanım olsa diye yazıyon koyim senin şerefine

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5