İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siz olsanız hangisini alırsınız?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar anneme yeni araba alacağız, ben 2. el düşünüyorum.

3 adet seçenek sundum kendisine karar vermek için uğraşıyor.

2 adet gold, 1 adet c4 bu seçenekler. Lütfen bu arabaları test edenler fikir beyan etsin, sağdan soldan duyma kulak bilgisi ile fikir beyan edelim ama illa bunu tavsiye ediyorum demeyelim.

Seçenek 1:
Detay: http://www.araba.com/571475.html
Marka: Volkswagen Golf 1.6 Premeline
KM: 52000
Yılı: 2003
Silindir hacmi: 1585 cm³
Yakıt Tipi: Benzin
Motor gücü: 105 BG (77 KW)
Renk: Lacivert

Seçenek 2:
Detay: http://www.araba.com/570984.html
Marka: Volkswagen Golf 1.6 Sportline
Yılı: 2004
KM: 54000
Silindir hacmi: 1598 cm³
Motor gücü: 102 BG (75 KW)
Renk: Mavi-met.

Seçenek 3:
Detay:http://www.araba.com/569972.html
Marka: Citroen C4 1.4İ SX AC
Yılı: 2005
KM: 35000
Silindir hacmi: 1360 cm³
Motor gücü: 90 BG (66 KW)
Renk: Beyaz

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Seçenek 1 eski golf seçenek 2 yeni golf. yeni golf daha ağırlık basıyor gibi duruyor

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış sonrası servisler, yedek parça vb. çok önemli bu tip arabalarda, VW daha iyi o bakımdan, fiyat/perf. olarak da #1

depeche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabiki c4. benim tanıdığım bir bayan akrabam kullanıyor gayet güzel ve konforlu gerçi otomatik vites ondaki ama bilemeyrum c4 daha havalı bayan arabası olarak:)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Seçenek 1 , 2 ve 3 ile kıyaslanamaz burda. 2 ve 3 arasında da pek fark yok. 2side aynı ayar arabalar. Motor gücü ve sportif kullanımı ile Golf benim tercihim olurdu.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Golf 5 ve 8 valve ise yani FSİ değilse alınacak arabalardan rengi falan çok hoş kötü değil 2. seçenek güzel bir seçim..

FSI Motor yeni kullanılan bir teknoloji yakıtı direk yanma odasına veren ve araca performans veren bir sistem.. Ama malesef (Servisinde arkadaşım var kendisi söyler) Golfun Audinin A3 ün FSI larından uzak durun der. Yakıt problem çıkardığını ve genelde Yanma Odası Valfı (890 YTL 5cm ye 7cm bişey) arızası veriyor 75.000 dolaylarında...

1. Seçenek golf 4 benim buradan gördüğüm o arabaya yaklaşma olgar :D

3. Seçenekten ise kesinlikle Uzak dur :D

Dipnot: Olgar ne cimri adamsın ya gitmiş kadına ne araba alacak kendi bilmem nelere binsin .. Alsana bi otomatik 1.20 D BMW.. Naapcan o parayı mezara mı götürcen :D

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Golf 5 ve 8 valve ise yani FSİ değilse alınacak arabalardan rengi falan çok hoş kötü değil 2. seçenek güzel bir seçim..

FSI Motor yeni kullanılan bir teknoloji yakıtı direk yanma odasına veren ve araca performans veren bir sistem.. Ama malesef (Servisinde arkadaşım var kendisi söyler) Golfun Audinin A3 ün FSI larından uzak durun der. Yakıt problem çıkardığını ve genelde Yanma Odası Valfı (890 YTL 5cm ye 7cm bişey) arızası veriyor 75.000 dolaylarında...

1. Seçenek golf 4 benim buradan gördüğüm o arabaya yaklaşma olgar :D

3. Seçenekten ise kesinlikle Uzak dur :D

Dipnot: Olgar ne cimri adamsın ya gitmiş kadına ne araba alacak kendi bilmem nelere binsin .. Alsana bi otomatik 1.20 D BMW.. Naapcan o parayı mezara mı götürcen :D

Abi laguna alalım diyorum yeni kasa beğenmedi istemiyor bunları sevdi. C4 için 1.4 leri çok kötü gitmiyor diyorlar sanırsam yeni golf olacak gibi. Kendisinin 2000 Uno SXi 1.4 vardı, birde iş yerinin borası vardı boraya bile binmedi. Unoyu 8.250 YTL ye satıyorum bir kişiye, o golfu alacaz gibi o zaman

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Abi laguna alalım diyorum yeni kasa beğenmedi istemiyor bunları sevdi. C4 için 1.4 leri çok kötü gitmiyor diyorlar sanırsam yeni golf olacak gibi. Kendisinin 2000 Uno SXi 1.4 vardı, birde iş yerinin borası vardı boraya bile binmedi. Unoyu 8.250 YTL ye satıyorum bir kişiye, o golfu alacaz gibi o zaman

Ya ne adamsın naapsın koskoca lagunayı sakın hiç tutulmadı alma..
GolfV 8 valve iyi arabadır...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Evet, bayan kullanacak bu arabayı? hummer alınmayacak tabii ki

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
3.'yü alma derim ben, bir cok hatasının olduğu söyleniyor kullananlar tarafından.(fabrika cikisi hatali modeli:)) Bende cok beğenmedim cokta keyifli bir araba değil. Golf bilmiyorm kullanmadım ama hoş araba 2 güzel bir seçenek gibi duruyor..
edit : http://www.araba.com/571798.html süper kacırma :D

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Galeri ile görüştüm akşam gidiyorum. Sıkı bir pazarlık yapacaz

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Audi ye o kadar para vermem. BMW ye veririm sadece

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5