İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

siz olsaniz ne edersiniz

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.genelsiteacmayincunkuonlardancokvar.com Epey hit götürebilir :) Şaka bir yana arkadaşlar gerçekten lütfen genel site açmayalım. Çünkü MyNet bile portal olarak başlamadı işe. Önce bir konuda siteyi yükseltin sonra başka güzel siteyi satın alın yada kendiniz geliştirin. Böylelikle birçok siteyi tek başlıkta kurun. Başka türlü genel.com da alsanız yeterince karizma yakalayamazsınız..

Alorak kopardın burda bizi yaaaa
muhteşem bir isim bulmuşsun. bu kadar domain bulduk bu denli etkileyici degildi walla :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:=)) mynet ilk başda kendi aoplari arasinda reklam ediyordu ve büyüdü iyi bir ekiple ama o zaman isim cokdu suanda neye baksam dolu isimler bitanem ismi boş olsaydi iyi olurdu bu arada selim61 ne istiyorsun o domaine

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bidanem.net boş :) Bazıları böyle söylüyor.. (tvlerde filan)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka elinde hiç kullanmadıgın portal bir siteye gidebilcek isim varmı com uzantılı

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
perguen.com
azveoz.com (azveöz)

bunlar boşta kendim için ayırmıştım. bu arada domaintools.com domain aramayın güzel domainler bulmuştum 1 gün sonra domainler alındı :(
bahsettiğim domainler:
100ytl.com
10ytl.com
5ytl.com

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
azeri olmagimi belirttim sanirim lakin öyle bilmenizde önemli degildir..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok güzel ve jenerik bir ad:

musakka.net

TDK' Alıntı:
Ufak parçalar biçiminde doğranmış sebzelerin, kuşbaşı et veya kıyma ve soğanla pişirilmesiyle yapılan bir yemek:
"Patlıcan musakkası. Kabak musakkası."-

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5