İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

siz olsaniz ne edersiniz

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merak edildi kesin:) simdi bir site yaptirmak isterseniz portal eski 1 ay once actıgınız siteyemi yenide yaptirirdiniz yoksa sıfır bir isimmi alıp yaptirirsiniz oyle ederseniz domain ismi ne olsun isterdiniz genel bir isim evet zeki insanlar nasil bir isim gelcek bekliyorum beklemesinide siz almayin ismi bulunca :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ohooo hem isim bulucaz
hem almicaz
hemde sana önericez :)
şaka bi yana 0 ismi yükseltmek eski ismi yükseltmekten daha zordur.
ama eski sitenin hiti , özellikleri, yeni site ile arasındaki farklar ve en önemlisi
yapılacak işe uygunluğu önemlidir.
ama bunun tersi de olabiliyor
mesela yonja bi arkadaşlık sitesi ismi gibi degil ama adamlar iyi reklam iyi fuyuru kullanarak siteyi bi anda adam ettiler
bu tür şeyler yüzünden kararı senin vermen gerekiyor Bence.
hedehodo.com u almasalardı önerebilirdim ..

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee zekilik burda :) site zaten yeni max 2 ay hit 3 bin felan genel bir site olcak genel olcagi icin isimde genel olsun diyorum fakat 2 ay once acılan kalırsa googlde kalmıs olcak yeni sistemle eski sistem farklı olcak zarar alırmıyım bilmiyorum hit olayina gelince site bitince hiti yuksek arkadaslara reklam vercem tex ve banner bir planim var tutcaksa ne ala kismet

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
platonik.gen.tr
jelibon.net -arkadaşımda satarmı sorarım birazdan.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ohooo abla sende ne istedigini bilmiyon
içerik söylememişsinki ne yapıcaana dair
üfürüktenteyyareselamsöleoyare.com olmazmı

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
canliweb.com u verim sana :p
portal ismi bulmak zor bişi, araştır iyice

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kanal d gibi site işde :)) kendimi cocuk gibi his eder oldum millet bu geyik sohbeti sonra palyonco diyor :p

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.genelsiteacmayincunkuonlardancokvar.com Epey hit götürebilir :) Şaka bir yana arkadaşlar gerçekten lütfen genel site açmayalım. Çünkü MyNet bile portal olarak başlamadı işe (haberlerle). Önce bir konuda siteyi yükseltin sonra başka güzel siteyi satın alın yada kendiniz geliştirin. Böylelikle birçok siteyi tek başlıkta kurun. Başka türlü genel.com da alsanız yeterince karizma yakalayamazsınız..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5