İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce 30 Temmuzdan sonra ne olacak?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adwords kullananların dikkatini aşağıdaki ifade çekmiştir diye düşünüyorum:

Yeni! Reklam planlaması ile mükemmel zaman çizelgesini kurun.
Reklamlarınızın gösterileceği saatleri ve günleri seçin: haftaiçi 9-5 arası, Cumartesi akşamları, veya işin en yoğun olduğu diğer zamanlar. 'Kampanya Ayarlarını Düzenle' sayfasında reklam planlamanızı yapın

Sizce son tarih olan 30 temmuza kadar adwords yayıncılarının belli saatlerde reklam isteme opsiyonları biz adsense yayıncılarını hangi yönde etkiler?

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanlar yoğun olan saatler de reklamların çıkmasını ister, ama o reklam çıkmazsa web sitende başka reklam çıkar. bi şekilde çıkar ama reklamlar sürekli değişebilir herhalde farklı saatlerde farklı reklamlar gibi. eğer bu sistemi kullanırsalar tabiiki.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SonSahne' Alıntı:
insanlar yoğun olan saatler de reklamların çıkmasını ister, ama o reklam çıkmazsa web sitende başka reklam çıkar. bi şekilde çıkar ama reklamlar sürekli değişebilir herhalde farklı saatlerde farklı reklamlar gibi. eğer bu sistemi kullanırsalar tabiiki.

Aynı saatte xxx kelimesini kullanmak isteyen insanlar artacağı için xxx kelimesinin belli saatlerdeki fiyatının pahalılaşma ihtimali var mı sizce?

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanmam, Sonuçta Aynı Kelimeleri 24 saat sistemiylede kullanıyorlardı, Farklı saat seçenekleri ilede kullanacaklar. Herhangi Bir Değişikliğe uğrayacağını düşünmüyorum, Sonuçta bu ilgiye dayalı birşey, Saatlerin önemi yok diye düşünüyorum.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SonSahne' Alıntı:
Sanmam, Sonuçta Aynı Kelimeleri 24 saat sistemiylede kullanıyorlardı, Farklı saat seçenekleri ilede kullanacaklar. Herhangi Bir Değişikliğe uğrayacağını düşünmüyorum, Sonuçta bu ilgiye dayalı birşey, Saatlerin önemi yok diye düşünüyorum.

24 saat sistemiyle kullanıyorlardı derken kastınız nedir?
lütfen biraz açıklar mısınız?

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani insanlar reklamlarını sürekli gösterim'e ayarlamıştı Şu Saatlerde gözüksün diye birşey yapmamıştı demek istedim, O zaman herkes reklam veriyordu tüm saate şimdi aynı sayıda insanlar farklı saatlerede dağılabilir hiç belli olmaz. yani bir artış getireceği gibi birşey mümkün değil, Ancak verilen teklif sayısına göre değerlendirilir. Buda reklamveren'in artmasıyla gerçekleşebilecek birşey.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SonSahne' Alıntı:
Yani insanlar reklamlarını sürekli gösterim'e ayarlamıştı Şu Saatlerde gözüksün diye birşey yapmamıştı demek istedim, O zaman herkes reklam veriyordu tüm saate şimdi aynı sayıda insanlar farklı saatlerede dağılabilir hiç belli olmaz. yani bir artış getireceği gibi birşey mümkün değil, Ancak verilen teklif sayısına göre değerlendirilir. Buda reklamveren'in artmasıyla gerçekleşebilecek birşey.

Aynı saate reklam verme isteği oluşmaz ise sorun yok hiçbirşey değişmez gibi gözüküyor.

peki ya aynı saate yığılma olursa sizce bu ciddi anlamda reklam gelirlerini o saatlerde hit alan sitelere kaydırmaz mı?

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Adsense'da Her Saat reklam çıkacak sonuçta, herkes aynı saate gidecek diye birşey yok. elbet farklı saatlerde veya tüm zamanlar da reklam veren kuruluşlar vardır. O Saatteki reklamın çıkmazsa diğer kuruluşların reklamı çıkar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5