İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce acarlarmi tekrar lütfen fikrinizi yazin

M

murme

Misafir
Merhaba XXXXX

Web sayfalarınızda bulunan reklamlara geçersiz tıklamaların yaratıldığı
dikkatimizi çekti. Dolayısı ile Google AdSense hesabınızı kapattık. Bu
adım, AdWords reklamverenlerinin çıkarını korumak için atılmıştır.

Yayıncıların sitesinde, reklam(lar) üzerine geçersiz tıklamalar
yaratılmamalıdır. Geçersiz tıklamalar, yayıncının kendi sayfasındaki
reklamlara tıklamasını, robot kullanımını, otomatik tıklama araçlarının
veya başka yanıltıcı yazılımın kullanımını içermektedir, fakat bunlarla
sınırlı değildir.

Bu tür davranışlar Google AdSense Şartlar ve Koşullar'ının ve program
kurallarının ihlalidir. Bu dokümanlar aşağıdaki adreslerde
bulunmaktadır:

https://www.google.com/adsense/localized-terms?hl=tr
https://www.google.com/adsense/policies?hl=tr

Geçersiz tıklamalar için hesapları kapatılan yayıncılar gelecekte
AdSense programına katılamayacak ve ödeme almayacaktır. Bu tıklamalar
için reklamverenlere uygun şekilde kredi uygulamaktayız.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

1senedir kullaniyorum beyler bir sorun yaşamadim hiç durduk yere neden böle oldu nasil bir mail atmam lasim yardımcı olurmusunuz

M

M@latyæsporlu

Misafir
kendi reklamına tıklıyor olamazsın..

iframe kullandınmı?

M

murme

Misafir
hayir kendi reklamımada hiç tiklamadim şimdiye kadar ya bilmiyorum biri uyuzluguna şikayet falan mi etti napti herşey legal eminim cünkü 1 senedir kullaniorum ben yani hiç sorun yaşamadım

M

M@latyæsporlu

Misafir
murme' Alıntı:
hayir kendi reklamımada hiç tiklamadim şimdiye kadar ya bilmiyorum biri uyuzluguna şikayet falan mi etti napti herşey legal eminim cünkü 1 senedir kullaniorum ben yani hiç sorun yaşamadım

yani iframe kullanıyorsun,bunu çıkarabilirmiyim ?

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biri şikayet ettiyse ve lagalse niye atıyorlar? Kaldı ki legalse neyi şikayet ediyor bu şikayet eden adam?

M

murme

Misafir
hayir iframe yok kesinlikle ve hiç kullanmadim öle bişi hiç kullanmadim ya belki kendi geçersiz tiklama yapti şikayet etti bize uyuz nerden bileyim :D abi ben bişi yapmadim yani yapsam sölerim

M

M@latyæsporlu

Misafir
yolla adresi bizde anlayalım ki yanıt verelim şöyle şöylşe yap diye , kılıf uyduralım yani :p

M

M@latyæsporlu

Misafir
burda bişi yok , hadi hadi, itiraf et yani buna uydurulacak kılıf yok herşey normal :)

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biri şikayet etmiş diyon ama bu sitede şikayet edilecek birşey yok. Hesap banlandı ama burda adsense hala çıkıyor.. O bakımdan..

M

murme

Misafir
evet ya belki adam uyuzluguna tikladi bircokkez ve şikayet etti ben böle bişiden süpeleniorum

M

M@latyæsporlu

Misafir
böyle bişeyde direk atmaz ki
eğer mail atar anlatırsan anlayışla karşılarlar ama tabii dediğin gibiyse..

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
durup dururken atmazlar 100% şikayet etmişlerdir aynı beni ettikleri gibi adam localhostta veya proxsiyle tıklayıp şikayet ediyor.bu kadar basit arkadaşım.

M

murme

Misafir
yani beyler işte 1senedir sorun yaşamadim hiç simdi nerden cikti bende bilmiyorum cok sinir oldum

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seni kıskanan, uyuz olan biri proxy ile felan clicker ile felan sahte tıklama yaptırmıştır.. adsesnse de sen yapıyorsun zannedip kapatmıştır..

benim tahminim bu..

ve sanıyorum böyle bir durumdan kurtulmanın yolu yok

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar ,
port35 banlandı demışsınız ancak o sıtede onceden google reklamı varmıyıd varsa ben goremedım galıba !!!
acaba google adsenseden banned yemenızın sebebının http://4on.org/directory/Arts/Music/Music-1.html sayfasında yapmış olduğunuz arama sonuclarının lıstelenmesınde oncelığı google reklamına verılmesının etkısı varmıdır,

port35 sitesi yuzunden banned yıyeceğınız hiç sanmıyorum, hangı sıte yuzunden nedne banned yedığınızı yazarsanız aynı hatayı yapan kışıelrede yardımcı olursunuz kişisel kanaatımce,
Saygılarımla

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bide merak ettim şuan screensaver reklamı var bu dialer gibi geldi bana eğer öyleyse tabiiki şut ve gol

sağlık olsun sıkma canını

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5