İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SİZCE BAN YER MİYİM ACİL ?

sneijder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hile yok, 2 sağ sol banner var. Blog boş. Bütün tıklamalar sosyal medyadan hit.
Reklama tıklamalar geçersiz değil reklamı tıklayan açılmasını bekliyor. Tıklayan kişiler her gün değişiyor. Sizce ban yer miyim ?

hes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha adım adım yazarsan hızlı cevap alabilirsin

sneijder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha adım adım yazarsan hızlı cevap alabilirsin

Facebook'ta paylaşıyorum blog'umu. Blog'ta sadece 2 tane adsense reklamı var.

Splash kullanmıyorum. Facebook sayfamdaki kişilere sayfaya destek için reklamlara tıklamasını ve reklamları hemen kapatmamalarını rica ediyorum.
Hiçbir hile yok hepsi organik.

Bu resimde bugünün saat 19:00 itibariyle kazancım. Sizce ?

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
resimdeki şekle göre, ani bir tıklama almışsın.. Adsense polisleri (ben öyle diyorum), bunu bir hile olarak algılayacak ve araştıracaklardır.

Reklamın tıklandığı blog sitesinin ismi geçen her türlü sosyal paylaşım ve diğer web sitelerini kendi kullandıkları bir program ile tarayacaklar ve senin "benim bloguma girin, reklamıma tıklayın" gibi yazılarını görecekler..

bir müddet sonra banlanacasksın..

Bunu nasıl engelleyebilirsin?

İnsanlardan reklamlara tıklamalarını istemekten vazgeçmelisin..
Bloguna hemen özgün içerikLER girmelisin..
Dürüst olmalısın..

Google mühendisleri, bizim 5 yıl sonra aklımıza gelecek olan şeyleri düşünüp, şimdiden önlemlerini almışlardır..

hes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resimdeki şekle göre, ani bir tıklama almışsın.. Adsense polisleri (ben öyle diyorum), bunu bir hile olarak algılayacak ve araştıracaklardır.

Reklamın tıklandığı blog sitesinin ismi geçen her türlü sosyal paylaşım ve diğer web sitelerini kendi kullandıkları bir program ile tarayacaklar ve senin "benim bloguma girin, reklamıma tıklayın" gibi yazılarını görecekler..

bir müddet sonra banlanacasksın..

Bunu nasıl engelleyebilirsin?

İnsanlardan reklamlara tıklamalarını istemekten vazgeçmelisin..
Bloguna hemen özgün içerikLER girmelisin..
Dürüst olmalısın..

Google mühendisleri, bizim 5 yıl sonra aklımıza gelecek olan şeyleri düşünüp, şimdiden önlemlerini almışlardır..

Katılıyorum. Birde şunları düşünüyorum. Mantıken Google sadece senin web siteni tarar Facebook sayfanla ilgilenmez. Onlar için ziyaretçiyi nerden aldığın değil onlarla ne yaptığın önemlidir. %100 ctr de alsan önemli olan web sitende kuralları ihlal etmemendir. Kısacası Facebook sayfandaki yayınladığın cümleler kısmen seni banlatmaz. Eğer böyle bir şey yayınlıyorsan bir kaç dakika ile sınırlı tutmalısın ve ne zaman yayınlayacağını iyi seçmelisin.

sneijder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Katılıyorum. Birde şunları düşünüyorum. Mantıken Google sadece senin web siteni tarar Facebook sayfanla ilgilenmez. Onlar için ziyaretçiyi nerden aldığın değil onlarla ne yaptığın önemlidir. %100 ctr de alsan önemli olan web sitende kuralları ihlal etmemendir. Kısacası Facebook sayfandaki yayınladığın cümleler kısmen seni banlatmaz. Eğer böyle bir şey yayınlıyorsan bir kaç dakika ile sınırlı tutmalısın ve ne zaman yayınlayacağını iyi seçmelisin.

Sitede hiçbir içerik yok sadece 1 resim var reklamlara tıklayın diye bi JPG resmi.

Herhangi bi kayan reklam ya da splash katiyen yok. Peki saatten kastınız nedir nasıl bir aralık uygulamalıyım ? Burada 250-300 TL BGBG olan bir kazançtan bahsediyorum. Çok yüksek miktar günde 1.000-1.200 gösterim alıyorum. Umarım google amca beni görmezden gelir.

genchakan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklama tıklatma isteğiniz etik değil.kısa sürede farkedilir bu.varolan tıklamayı vile geri alan adsense sizi yakında bulur.merak etmeyin.

hes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence sosyal medya desteğini kesme ama sitendeki kural ihlallerini kaldır!

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sen kural ihlali yapıyorsun demiyoruz.. Google bunu bu şekilde algılayabilir.

buraya bakarak, gerekli bilgiyi edinebilirsin..

genchakan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kural ihlali yapmiyor mu?tiklamaya teşvik etmek kural ihlali değil yani?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5