İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sizce bu değerler normalmi?

E

erotika

Misafir
:) hocam seni tebrik ediyorum zaten sitelerinden dolayı gerçekten iyi işler yapıyorsun. Senle bir sorunum yok tabii ki ve forudma sempati duydugum arkadşalardan birisisin. :)

Ayrıca benim çok üzüldüğüm bir nokta daha var. Mesela yaptıgım affiliate linkleri sitesi yani günde 30 $kazandıgım site. Yani yabancı. Keşke türk reklam veren olsa da türk siteler da o kadar kazansa :(

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
darkman' Alıntı:
sitemin son 22 günlük Adsense değerleri

Toplam sayfa gösterimi: 28.321
ortalama günlük gösterim: 1.287
Tıklamalar: 29
tıklama ortalaması: 1
Tıklamaya geçiş:0,1%
Efektif CPM: USD 0,03
Benim kazancım: USD 0,80
günlük ortalama kazancım: USD 0,04

ben anlamadım bu işi millet günlük 50$ falan diyor ama benim son 22 günlük değerlerim bunlar bi b*k kazandığım falan yok bedava reklam gösteriyorum bu 29 tıklamayıda ben yaptım zaten başka tıklayan yok. siz nasıl oluyoda böle kazanıyorsunuz anlamadım.

Degerlerin birazi normal birazi degil. Tiklama oranlarin dusuk. Adsenseyi sitenin degisik yerlerine yerlestirerek, degisik renkleri bicimleri kullanarak tiklama oranlarini artirmaya bak. ayni sayfay 3 tane yerlestirebiliyorsun.
Sitenin konusuna gore ilanlar cikiyor her ilanin tiklama parasida ayni degil tabiki. Onun icin o konuda yapacak bir seyin yok.

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Forumdaki tavsiyeleri dikkate alarak adsende gelirimi 20 centten 5 dolara kadar çıkarttım. Çok teşekkür ederim arkadaşlar :)
Toplam 5 sitede gösteriyorum. Sayfa gösterimi: 10.000 civarı ve hepsi de öz be öz Türk.

M

malatyasporlu

Misafir
intibah' Alıntı:
Forumdaki tavsiyeleri dikkate alarak adsende gelirimi 20 centten 5 dolara kadar çıkarttım. Çok teşekkür ederim arkadaşlar :)
Toplam 5 sitede gösteriyorum. Sayfa gösterimi: 10.000 civarı ve hepsi de öz be öz Türk.

helal olsun ne diyeyim..

bu arada google bizim çek onayını ne zaman gösterecek aynen aktarıyormu yoksa kesinti yapıyormu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5