İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce bu kazanç iyi mi?

zazagame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar 7 gün önce başvurum kabul edildi.Bende siteme ekledim.Ama 2 gün bekledim.Yani 5 günden beri reklamlar var.Ve kazançlarım aşağıdaki gibi sizce iyi gidiyormu? görüşünüzü almak isterim.

attachment.php

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
kazancınız sitenizin hitine bağlı isterseniz 1 gün ekleyin site hitiniz zaten yüksekse bir günde 100 dolarda kazanabilirsiniz.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
güzele benziyor hocam reklam tıklanma oranınız kaç?

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Sevgili dâhi,
Tıklanma oranları sorunun cevabıdır, onları paylaşmadan kimin kendisininkiyle kıyaslayabilecğeini sanıyorsun?

Sana tavsiyem Yunan Adaları'nda kısa bir tatile çıkman yönündedir.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sevgili dâhi,
Tıklanma oranları sorunun cevabıdır, onları paylaşmadan kimin kendisininkiyle kıyaslayabilecğeini sanıyorsun?

Sürekli böyle ters ters cevaplar yazıyorsun problemin nedir anlamadım:eek:lmadı:

teribogart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili dâhi,

türk adası dururken gavurun adasında ne işimiz var ayrıyetten para nirde

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bu karluk'un kişisel problemleri mi var yoksa dikkat çekmeye mi çalışıyor burası sözlük değil!

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
güzel idare eder sakın hile yapıyım demeyin ben yaptım şimdi günlük 1 dolara bile razıyım :(

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Karluk insanı webmasterlikten soğutmaya çalışan. Ne yaptığını kendisi de bilmeyen kendisinin de söylediği gibi bazı problemleri olan bir arkadaşımız. Forumun tadını tuzunu kaçıran bir haşere, işi gücü yokmuş gibi insanlarla dalga geçen. Kendisinin ve bizlerin bu forumda bulunma amacımızı unutmuş, iyinet üyeliğini hak etmediği görüşünde olduğum birisi. Dikkat çekmeye çalışıyorsa, bu konuda başarılı olduğunu düşünüyorum. Ben yetkililerin de dikkatlerini bu kişi üzerine çekiyorum.

Kazancın bence yeni başlayanlar için ideal. Eğer siten aynı kişiler tarafından ziyaret edilen bir site niteliğinde ise reklam kazançların orantılı olarak yükselecektir.

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Karluk insanı webmasterlikten soğutmaya çalışan. Ne yaptığını kendisi de bilmeyen kendisinin de söylediği gibi bazı problemleri olan bir arkadaşımız. Forumun tadını tuzunu kaçıran bir haşere, işi gücü yokmuş gibi insanlarla dalga geçen. Kendisinin ve bizlerin bu forumda bulunma amacımızı unutmuş, iyinet üyeliğini hak etmediği görüşünde olduğum birisi. Dikkat çekmeye çalışıyorsa, bu konuda başarılı olduğunu düşünüyorum. Ben yetkililerin de dikkatlerini bu kişi üzerine çekiyorum.

Kazancın bence yeni başlayanlar için ideal. Eğer siten aynı kişiler tarafından ziyaret edilen bir site niteliğinde ise reklam kazançların orantılı olarak yükselecektir.
adam açık açık belirtmiş cinsel problemleri varmış tavsiyem ameliyetla aldırsın kurtulsun ulkemızde çok iyi cerrahlar var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5