İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sizce bu ne olabilir?

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hxxp://192.168.0.11/webcat/setcat.asp?URL=www.xxxxmedicine.org&strDebug2=var=0___1/1/1900 11:56:00 AM&sql2=Select * from pending where status = 1 and HighPriority = 1 and KeywordFound = 1&sql3=Select * from pending where status = 1 and HighPriority = 1&sql4=Select * from pending where status = 1 and KeywordFound = 1&sql6=Select * from pending where status = 1 and KeywordFound = 1

bunu benim istatistiklerde buldum? kim ne sorgusu yapıyor olabilir?
not:adsense kullandığım bi site

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aradığınız - HighPriority KeywordFound - terimlerini içeren herhangi bir belge bulunamadı.

iki kelimesini arattım ikisinin geçtiği hiçbir sonuç bulunamadı ....
Biraz garip gerçekten yani ne bileyim yanlış yazımlar da dahil bugüne kadar google da çoğu aramamda sonuç aldım ben

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yada sizden sorgulama yapmaya çalışıyor olabilir.
post ederek gelen degerleri okutup bir DB ye yazma işlemi deniyor olabilir

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SQL İnjection denemesi olabilir, SQL injectiona karşı güvenliginiz var ise dert etmeyin.
Yada gerekli filtremeleri yaparak, sayfanıza include edebilirsiniz.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
select denediği için belki veri çekmeye çalışıyordur, ya da ne yaptığını bilmezin tekidir. database içinde gerçekten pending diye bir tablo var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5