İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sizce bu nereye kadar gider

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bakıyorum hergun değişik değişik siteler açılıyor herkes google adsense ye başvurmuş olabilir diyeceksiniz ama bunu en amötörce site yapanlar bile sırf google reklamlarını koyup para kazansın diğe site yapıp ekliyor :D

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amatörden profesyonele, Adsense'i herkes kullaniyor. download.com'da bile (cnet) adsense reklamlari gordum :) Google, Adsense ile Internet reklamciligina yeni bir boyut kazandirdi. Daha once Adbrite'i kullananlar bugun Google'i tercih ediyor. Yahoo da bu kervana katildi.

Bu sistemler gelistirilerek kullanilacak, daha buyuk para donguleri olusturulacak, taklit edenler cikacak, daha iyi hizmet verenler cikacak... Bilgi cagindayiz. Umutlu olun, karamsar degil :)

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence internet kullanımı dünyada yaygınlaştıkça, internet reklamlarınında fiyatı artacak ve bu iştende biz karlı çıkacaz :D yeterki hile yapmayalım. reklam verenleri keklemeye çalışmayalım........

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5