İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce bu win2003 vps nasıl ?

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
DataCenter : FDCServers
İşlemci: AMD64 Athlon 3500+
Ram : 768 MB ECC DDR
H.D.D.: 40 GB
Aylık BW Miktarı : 2000 GB (2TB)
Kontrol Paneli: Yok! İstenir ise, bir defaya mahsus 25$
Sunucu Yönetimi: Tamamen Bana Ait, Terminal Servis Bağlantısı ile (Bir diğer değiş ile Uzak Masaüstü Bağlantısı)

İşletim Sistemi: Windows 2003 Standart TÜRKÇE!
Ip Adresi: 10 Adet IP Adresi (1 Ana Ip Adresi, Kullanılamaz // 9 Kullanılabilir IP)
Reboot Özelliği: Var! Firmayı aramam gerekmiyormuş.

Bunu bir firma yetkilisinde gördüm. Bireysel kullanıcılarına verdiği bir hizmet. Sizce alınır mı? (aylık 75$)

Ben vps olduğundan biraz sakındım fakat, oldukça iyi olduğunu Virtual Server yazılımı ile bunu sağladıklarını söylüyorlar.

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi firmadan alacaginiza bagli.VPS'leri ne ile boluyorlarmis ? ayrica VPS icin AMD 3500+ islemci biraz agir gelebilir.Tabii ki tercih size aittir.

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
@HostPaket ilginiz icin tesekkurler. Aldıgım firma DataSenkron adında bir firma. Kurumsal ve Bireysel hizmet veriyorlar bu da bireysel'lerine yaptigi bir kampanya, fakat VirtualServer 2005 cozumunu kullaniyorlarmis sordugum kadari ile.

Ek olarak suanda bir deneme sürecim var ve remote ile baglanip deniyorum. Herhangi bir problem bulunmuyor gibi fakat bireysel amaçta kullanmıyacagım. sirketimizin mail vb. gibi verileri için kullanacagım. sizce fiyat nasıl peki ?

L

LifeNIC~

Misafir
@HostPaket ilginiz icin tesekkurler. Aldıgım firma DataSenkron adında bir firma. Kurumsal ve Bireysel hizmet veriyorlar bu da bireysel'lerine yaptigi bir kampanya, fakat VirtualServer 2005 cozumunu kullaniyorlarmis sordugum kadari ile.

Ek olarak suanda bir deneme sürecim var ve remote ile baglanip deniyorum. Herhangi bir problem bulunmuyor gibi fakat bireysel amaçta kullanmıyacagım. sirketimizin mail vb. gibi verileri için kullanacagım. sizce fiyat nasıl peki ?

Fiyat yazmamışsınız ki?
Ayrıca MS Virtual Server 2005 RC testlerimize göre 10 üzerinden ancak 3 alır..

Virtuozzo
VMWare
XEN Ent.

varken..

Saygılar.

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hıms. iyi bir yorum aslında. Bu soruyu hemen soruyorum. Fiyat'ı yazmayı unutmusum. Fiyat icin de, 75 $ demekteler.

L

LifeNIC~

Misafir
Bana kalırsa
-ki bunu lütfen yanlış anlamayın, size orayı bırakın bize gelin demiyorum-

Sadece sormuşsunuz ve cevaplıyorum :)

Fiyat bana pahalı geldi, aynı VPS'i daha ucuza sağlayan yerler var hemde Virtuozzo veya VMWare ile.

Saygılar.

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vps de godaddy i tavsiye ederim aynı konfigurasyonu 40 dolara alabilirsin.Remote reboot falanda var kullandım bi kaç kez.irc yasak ama beğenmessen parayıda iade ediolar.Panel paralarını vermiyolar ama
www.godaddy.com (bob abiye tolga gönderdi dersen yardımcı olur :) )

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı Konfigürasyonu Nasıl Alıyoruz Oradan Ben Baktım 10 GB HDD 500 GB BW 348 MB Ram Panelsiz Win 2003 VPS 41.98$

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5