İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sizce doğru söylüyormu

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saçma Sapan bişi. Kim Yazdı Kimbilir.
Belkide Mesal Arttırımı için Sen Yazdın.
:D Ama Doğrularda Var tabe Orada :p
saygılar...

sanal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"- google'ı canlı bir organizma zannederler (soyle yapsam google neder) " :D

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel Yazmış ama anlamıyorum
forumlarında, türkiye'deki denyo webmasterların (tr piyasasındaki mp3, arkadaslık ve diger s*k-s*k, bulk site sahipleri) %90 ına ulasabileceginiz, mesajlarını okuyabileceginiz toplist.
Yazmış kim yazmışsa.
da anlamadığım. konuya mesaj atan herkez bunu kabul etmiş.
kendisini dangalak olarak görmüş yane.
Aralarında yoktur da var.
:p dostum ben dedim birçoğu doğru. kendime yakıştırmadıklarımda olduğundan bazıları doğru dedim.
Herşeyi Üzerinize Almayın Bence...
neyse saygılar.

A

AtaCan

Misafir
"ha gercekten kaliteli memberlarda vardır ama iki elin parmaklarını gecmez" böyle bir yazıda var altta;) ve %10 luk kesimide unutmamak lazım :)

Crash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SeVDiGiMSiN' Alıntı:
Güzel Yazmış ama anlamıyorum
forumlarında, türkiye'deki denyo webmasterların (tr piyasasındaki mp3, arkadaslık ve diger s*k-s*k, bulk site sahipleri) %90 ına ulasabileceginiz, mesajlarını okuyabileceginiz toplist.
Yazmış kim yazmışsa.
da anlamadığım. konuya mesaj atan herkez bunu kabul etmiş.
kendisini dangalak olarak görmüş yane.
Aralarında yoktur da var.
:p dostum ben dedim birçoğu doğru. kendime yakıştırmadıklarımda olduğundan bazıları doğru dedim.
Herşeyi Üzerinize Almayın Bence...
neyse saygılar.

@sevfdshsd neyse
ya nasıl biz akıldır bu
sen imzandaki siteye veya bugüne kadar yapamadığın bir ton şeye rağmen
kendini webmaster sanıp da konudaki suçlamaları kabul edebilecek kadar büyük insanlardan kendini ayırabiliyorsun ?

sourtimesdeki vatandaş neredeyse tamamen doğru yazmış
şu foruma bir bakın sonra bu başlığı okuyun.

güldürdüğün için teşekkürler.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ALINTI' Alıntı:
forumlarında, türkiye'deki denyo webmasterların (tr piyasasındaki mp3, arkadaslık ve diger sik-sok, bulk site sahipleri) %90 ına ulasabileceginiz, mesajlarını okuyabileceginiz toplist.

- google'ı ya "gooogle" yada gogol diye telaffuz ederler
- google adsense kazanclarının dusmesini "tatil donemi"nden olduguna baglarlar
- webmasterlıgı frontpage kullanmaktan ibaret zannederler
- google'ı canlı bir organizma zannederler (soyle yapsam google neder)
- birbirlerine "google'da indexlenmek" icin milyon cesit aslı astarı olmayan koca karı ilacı kıvamında nasihat vererek imaj yapmaya calısırlar
- biri pagerank'ınızı arttırmak icin yabancı forumlarda linkinizin gecmesine dikkat edin (imza vb. yerlerde) dediginde tutup buyuk webmaster forumlarının websites for sale kategorisinde "hi friends visit www.site.com" diye topic acarlar
- birbirlerini göt etme merakı icindedir cogu
- seviyeden eser yoktur ve bisey anlatmaya calısan adamı anlamazlar, anlamadıkları kısmına cevap verıp yoktan yere polemik yaratırlar.

ha gercekten kaliteli memberlarda vardır ama iki elin parmaklarını gecmez.
ona buna küfreden, sürekli ban yiyen üyeler toplanıp iyinet in "elit kesimi"nin olduğunu iddia ettikleri r10.net diye site açmışlar. konu başlıkları hep aynı. her gün açılan bazı başlıklar:

pagerankler uçmuş/gelmiş.
sedo yardıııım!!
sedo parası geldi
çek bozdurmak imdaaat!
satılık domainler**
süper hosting kampanyamız
kaliteli toplistler
google banladı
mail tercümesi!?!?
arkadaşlık scripti

%99 u ingilizce bilmez. ingilizceyi yazıldığı gibi okurlar.**
çoğu hile yapar sonra "hile yapmadım hesabımı kapadı şerefsizler" der.*

yazan kimse zehir zemberek bir yazı yazmış :) ama yüzde 90'ı doğru diyebiliriz

ayrıca r10.net hakkında yazıklaro %100000000000 doğru diyebilirim

zaten verilen linkte sadece iyinet için yazılanlar var
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=iyi+net&i=7788842 bu sayfada tüm yazıları görebilirsiniz

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google'ye gogol diyen birisi oldugunu sanmıyorum burada. Hele Buradaki insanlar normal user degil, webmaster..

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cepx.net Yakında...mış.
dostum webmasterinde çeşidi oluyor.
sen 14 mesajınla ve yakında açılacak siten ile bana o mesajı yazıyorsan beni tanımıyordursun.
adıma 13 tane alan adı kayıtlı 4 tane si düştü. www.kudurdu.com u da 1.5 milyara sattım. şu anda 8 tane sitem ile yoluma devam etmekteyim.
webmaster ayrıdır phpkoder ayrıdır yada grafikçiler ayrıdır. kiminde bunların hepsi vardır kimide sadece frontpage bilir kimi de sadece yazılımdan anlar tasarım yapamaz...
ben frontpage ve anca php scriptleri kurmasını biliyorm birazda editlerim scriptleri o kadar fazla bi bilgim yok ama yinede webmasterim 5 senedir bu işle uğraşıyorsam aşağıdan yada yıkarıdan webmaster olabilirim. yakında açılacak sitem ile değil. açık olan sitelerimle. birinin hakkında yorum yapmadan kim olduğunu bil.
sitelerimin maximum toplam günlük tekil hitti 54.000 e ulaştı. tekil diyom çoğul değil.
şu anda sitelerde sorun olduğundan o kadar değil.
neyse senin yolun açık olsun. insallah sende bigün webmaster olursun.
SAYGILAR...

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AtaCan bilidirdiği için onun yazma ihtimali var.
yazıya gelince biraz mizah biraz gerçek biraz abartma sonuç bu yazı çıkmış.. :)
bendemi yazsam sakin kafayla birşeyler acaba ??? :confused:

bu forumdan bir çok şey öğrendim yardımcı olanlara teşekkürü bir borç bilirim ..
ama bazıları kasten ve ısrarla forumda dengesiz hal ve tavırlar sergilemekte ve bir çok başlık sapmakta ne diyelim gülü seven dikenine katlanır iyinet ve iyinet forum üyeleri hepinizi çok seviyorum bundada oldukça samimiyim tabi herkesi sevgisi bir olmasada.
saygılar ....

(ben buraya ilk 2003 te gelmiştim o zamanki üye adım enigma ydı ve 2003 aralık askerlik girdi araya ve sonra tekrar geldim ve şu an kolay kolay kopamıyorum bakalım zaman ne gösterecek.)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5