İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sizce doğru söylüyormu

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SeVDiGiMSiN' Alıntı:
Cepx.net Yakında...mış.
dostum webmasterinde çeşidi oluyor.
sen 14 mesajınla ve yakında açılacak siten ile bana o mesajı yazıyorsan beni tanımıyordursun.
adıma 13 tane alan adı kayıtlı 4 tane si düştü. www.kudurdu.com u da 1.5 milyara sattım. şu anda 8 tane sitem ile yoluma devam etmekteyim.
webmaster ayrıdır phpkoder ayrıdır yada grafikçiler ayrıdır. kiminde bunların hepsi vardır kimide sadece frontpage bilir kimi de sadece yazılımdan anlar tasarım yapamaz...
ben frontpage ve anca php scriptleri kurmasını biliyorm birazda editlerim scriptleri o kadar fazla bi bilgim yok ama yinede webmasterim 5 senedir bu işle uğraşıyorsam aşağıdan yada yıkarıdan webmaster olabilirim. yakında açılacak sitem ile değil. açık olan sitelerimle. birinin hakkında yorum yapmadan kim olduğunu bil.
sitelerimin maximum toplam günlük tekil hitti 54.000 e ulaştı. tekil diyom çoğul değil.
şu anda sitelerde sorun olduğundan o kadar değil.
neyse senin yolun açık olsun. insallah sende bigün webmaster olursun.
SAYGILAR...

NOT: phpkoder degil Php Coder
NOT 2: Hitleri Abartma İstersen

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bunu yazanda kesin suan bu yorumalrı kesin okuyor :p ve gülüyordur sanırım

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaçın kurtulun buradan :)

he birde burası sayasinde ciddi para kazananlar var.
onlardan biri yaptı ise bu yorumu

bogazinda kalir ins

Crash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SeVDiGiMSiN' Alıntı:
Cepx.net Yakında...mış.
dostum webmasterinde çeşidi oluyor.
sen 14 mesajınla ve yakında açılacak siten ile bana o mesajı yazıyorsan beni tanımıyordursun.
adıma 13 tane alan adı kayıtlı 4 tane si düştü. www.kudurdu.com u da 1.5 milyara sattım. şu anda 8 tane sitem ile yoluma devam etmekteyim.
webmaster ayrıdır phpkoder ayrıdır yada grafikçiler ayrıdır. kiminde bunların hepsi vardır kimide sadece frontpage bilir kimi de sadece yazılımdan anlar tasarım yapamaz...
ben frontpage ve anca php scriptleri kurmasını biliyorm birazda editlerim scriptleri o kadar fazla bi bilgim yok ama yinede webmasterim 5 senedir bu işle uğraşıyorsam aşağıdan yada yıkarıdan webmaster olabilirim. yakında açılacak sitem ile değil. açık olan sitelerimle. birinin hakkında yorum yapmadan kim olduğunu bil.
sitelerimin maximum toplam günlük tekil hitti 54.000 e ulaştı. tekil diyom çoğul değil.
şu anda sitelerde sorun olduğundan o kadar değil.
neyse senin yolun açık olsun. insallah sende bigün webmaster olursun.
SAYGILAR...

çok kısa maddeler halinde yazıcam umarım anlarsın

1.Çok mesaj atmakla Çok siten olmasıyla adam olunmuyo.Yada bişi olmuyosun.Ben sadece forumu takip ediyorum.Gereksiz mesajlar yazmak yerine beni ilgilendiren şeylere mesaj yazıyorum okuyorum(bu mesaj hariç)
2.Site satmakla adam olunuyosa www.pendik.net i bir buçuk sene önce 54 milyona aldım geçen hafta 8 milyar 700 milyona pendik belediyesine sattım.
(Bilgi için Atilla ipek : Belediye müdür yardımcısı)
3 Eğer 5 senedir bu işle uğraşıp hala sadece frontpage kullanıyosan sen webmaster değil sadece profosyonel bir internet kullanıcısında ibaretsin.Kendine web master diyip durma.
4:Senin sözünü ettiğin www.cepx.net yakında açılan bir site değil tasarım değişikliği ve güncelleme için kapalı şu an (ilginçtir yakında açılacak sitenin pagerank 3 olmuş)www.archive.org burdan da sitenin eski halini bulabilirsin
5. Yolun açık olsun umarım 5 sene sonra hala phpscript leri kurarken kurduğun scriptleri içine bakmak aklına gelir ve bişiler öğrenmeye çalışırsın

Not: Sen henüz daha doğmadan bir kaç sene önce ben basic te program yazmaya başlamıştım.

Eline prontpage alanın webmaster olduğu dönemde işe başlamışsın ama hala aynı fp elinden düşmemiş.

Anlamadığım birşeyde 200 tane mesaj atan "osursam dağlar yıkılır" zannediyo
Neyseki bunlardan forumda bi kaç tane var.

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyse anlayan Anlar
Sen Yoluna Ben Yoluma.
Herkezin Yolu Farklıdır.......

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Katılıyorum

yoktur' Alıntı:
bunu yazan %99.9 bu forumdan biri ve muhtemelen kendisi yazdıkları ile karşılaştı. :rolleyes:

Sana katılıyorum Yoktur. O kadar bozuk ifadede bulunduğuna göre buralarda bolca yazmıştır.

Yazdıklarına gelince "Dinime küfreden bari Müslüman olsa" diyorum...

L

Limitsiz.Net

Misafir
Delinin Biri Kuyuya bir taş atıyor sizlerde cıkarmaya uğrasıyorsunuz sallayın arkadaslar takmayın herkes ne olduğunu biliyor zaten

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
öyle yada böyle Türkiyenin en büyük webmaster platformu burası sonucta ve bütün bilgiler sponsorlarda burdan yayılarak adını duyurmaya başlıyor başlıyor

R

rolfy

Misafir
burası malesef türkiyenin en büyük atıp tutma mekanlarından birisi olmuş durumda
işin kötü yanı buna rağmen yine de en büyük ve en iyi platform
kötünün iyisi diyebiliriz

S

SempatiX

Misafir
yoktur' Alıntı:
bunu yazan %99.9 bu forumdan biri ve muhtemelen kendisi yazdıkları ile karşılaştı. :rolleyes:

Bunu yazan bunu yazabilmesi için bir iki gün değil uzun süre bu foruma takılıp gözlemlemiş olması lazım... O yüzden ben buna %100 derim ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5