İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce En iyi Kazandıran Arkadaşlık Sitesi Hangisi ?

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar Ben sitelerimde ufpuf.net veya kalpler.com u kullanıyordum bu sitelr odeme.com.tr ile çalışyordu üye başı 150 bin alıyordum fakat şuan odeme.com.tr den ayrıldıklarını duydum.

Sizce en iyi kazandıran üye başına para veren türk siteleri hangileri?
Siz hangilerini kullnaıyorsunuzç

son zamanlarda dikkatimi çeken cevriye.com var ortaklık adresini bulamadım

sizlerinde yoırumlarınızı almak isterim

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiçbiri iyi vermiyor. Randevum vardı. 700 YTL oldu banladı. Haram zıkkım olsun hepsine kazandığım paralar. Türk sponsorlardan uzak duracaksın bunu bilir bunu söylerim. Forumdaki 1 kaç arkadaşın projesine destek veriyorum ama tam oturmadığı içinde kazanç sağlayamıyorum. O yüzden parked sitelerini denemek en mantıklısı.

Bence ortaklık yerine tık başı kazandıran sponsorlar deneyebilirsin.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiçbiri iyi vermiyor. Randevum vardı. 700 YTL oldu banladı. Haram zıkkım olsun hepsine kazandığım paralar. Türk sponsorlardan uzak duracaksın bunu bilir bunu söylerim. Forumdaki 1 kaç arkadaşın projesine destek veriyorum ama tam oturmadığı içinde kazanç sağlayamıyorum. O yüzden parked sitelerini denemek en mantıklısı.

Haklısın Kardesim... Turk Sponsorlardan. Buyuk Paralar Kazanınca Hemen Banlarlar :) İşlerine Gelmiyor Tabi.
En İyisi YABANCILAR.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

zırdeli benim bile moralim bozuldu,sen 100lerce üye kazandır o kadar biriktir,hak ettiğin para yerine banlanma haberi gelsin,çok acı bir durum....

Türk sponsorlardan uzak durun bencede,adsense koy,pared filan yap az olsun ama senin olsun,emeğin boşa gitmesin...

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben randevuma telefon açıp neden attınız diye hesap sordum. accountumu incelediler ve hile göremediler. absürt site kabul etmiyoruz artık dediler.

dedim beni bağlamaz. ben üye olurken sizi arayıp absürt sitem var ona göre üye olacam dedim sizde kabul ettiniz.
şimdi absürt lara artık izin vermeyecez diyerek benim paramın üstüne yatamazsınız dedim. size bir miktar ödeme yapabiliriz. atıp atmama hakkımız vardır dedi.

yani diyorki. dilediğim gibi paranı yerim karışamazsın. Allah belasını versin randevum.com'un . Haram zıkkım olsun

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar

bu konudaki sıkıntıları bizzat yaşayan ve tabiri caizse içinizden biri olarak söylüyorum :) xkalp.com ortaklık programına katılan tüm üye arkadaşlar ödemeleri zamanında alacaktır. bu konuda kesinlikle problem olmayacaktır. bazı arkadaşlarımız çok fazla üye çıkaramamaktan şikayetçi, bazı üyelerimiz ise 2.000 hite 110 üye çıkartabilmektedir. örnekleri var yani.

iyi hite ( kaliteli hit ) sahibi bir webmaster rahatlıkla çok iyi kazanç sağlayabilir sistemimizden.

ama 1-2 gün banner koyup " ben üye yapamıyorum ..vazgeçtim kullanmaktan " diyen arkadaşlar için birşey diyemem elbette.
en azından 1 ay sistemi kullanıp, banner yerleri ile oynayıp analizler yapabilirsiniz. gönderilen hitlerden kaç üye çıktığını vs..analiz edebilirsiniz.

bannerları koyayım, pop up açayım, günde 20 ytl yi kaldırayım diye düşünenler için bu sistemler bekleneni vermez. baştan belirteyim bunu.

garanti olsun, ay sonunda 3-5 paramı alırım en azından ne kadar geleceğini bilirim diyenler için bu tür sistemler idealdir ( diğerlerini bilemem ama xkalp garantidir :)

sonuç olarak : hiç bir arkadaşlık sistemi milyarlarca lira kazandırmaz..herşey ortadadır

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Türk sponsor suan kadar hic kullanmadim insallah kullanma geregide duymam. Zaten türk sitem cok az. Ama ben tek birseyi biliyorum en iyi ödeyen yabancilar.

maniakcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türk sponsor:

www.gittigidiyor.com : 11 aydır ayda 2 yada 3 kez ödeme alıyorum

www.randevum.com : 3 ay daha önceden çalışmıştım baya bir param birikmişti limiti geçtikçe düzenli ödeme yapıldı (bu yazıları okuyunca 3-4 aydır koymadığım bannerı tekrardan siteme koydum...)

www.ringofon.com : 2-3 ay çalıştım tıkır tıkır yatırdılar

www.ultrasponsor.com : 1 ay kadar çalıştım tıkır tıkır yatırdılar...

yani türk sponsorlarda güvenlidir ;)

katreklam,hemalhemsat da ödeme yapan sponsorlardan (ben denemedim kaynak: samimi wm arkadaşlarım)

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neednse bana türkler daha cazip geliyor yaklaşık 4 aydır ufpuf.net odeme.com.tr ile çalışyordu ve aylık 300 e yakın para alıyordum.

şuan ufpuf.net in ayrıldığını duydum odemecomtrden

ama byük sitelerde gördüğüm kadari ile www.cevriye.com tutulan bir ortaklık sistemi haline gelmiş.

webmaster için ortaklık linkini bilen burda paylaşırsa sevinirim

S

SYMPHONIC

Misafir
randevum kadar yalandan hit sayan sistem görmedim.. site üstünden ufak linklere bile günlük 100-150 hit giderken eşşek kadar koyduğum randevum bannerina 3haftada 17kişi tiklamişmiş :) Allah da onları güldürsün..

sasaleyte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zırdeli´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Senin yine baya çokmuş reklam store 75 ytlyi vermemmek için götünden neler uydurdu bir bilsen.Tıklama oranı çok yüksekmiş ve binde 3 olması gerekiyomuş bunlara dur diycek yasa falan yok mu ya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5