İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce Forum Olayı Artık Bittimi

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Arkadaşlar sizce forum sitesi işi artık bittimi görüşlerinizi ve önerilerinizi yazarmısınız, kendimden örnek verecek olursam ben forumcuyum
( Mybb )

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Forum işi bitseydi biz burda sizinle bu konuyu veya diğer konuları konuşuyor olmazdık.

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence artık sadece bazı konular için forum olayı devam ediyor ama diğer konular için artık forumlar eskidi...

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
yani arkadaslar biz 2 arkadas forumcuyuz kimi arkadaslar var forumda başarılı olmak zor forum işi bitti diyorlar ve internette de sörflerimizde genelde Wp - Dle gibi sistemler görüyoruz genelde, yani artık forum devri bitiyormu sizce

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dediğimi gibi bazı konular için bitiyor gibi insanlar dediğiniz gibi daha kullanışlı olan wp gibi sistemlere yöneliyor... Bunun yanında mesela daha iyi bir sistem bulunana kadar bence webmasterlar için en iyi tercih forum tek bir konuyu yönelme olmayacaksa...

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Forum devri bitmez sadece forum kullanan azalır diye düşünüyorum.
Bazı forumlar için forum devri bitti söz konusu olmaz örnek olarak bu forumu vereyim burdaki forumculuk hayatı bitmez,kaç senelik emek var,forum devri bitse bile emek bitmez.Kısacası şöyle diyeyim "Blog,iyi güzeldir adıda duyulur forumuda ezer geçer fakat forum bitmez."

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
doğru bir forum doğru bir şekilde devam ederse hitde yapar soyunu devamda ettirir :)

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
hocam benım görüşümde forum için tek bir konuya yönelme yönünde, genel forum sitelerinin işi daha da zor, büyük genel forum siteleri var ve yeni genel forum siteleri bence eziliyor mesela ben bir konuya yogunlastım islam dini sitemin katagorisi

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
hocam benım görüşümde forum için tek bir konuya yönelme yönünde, genel forum sitelerinin işi daha da zor, büyük genel forum siteleri var ve yeni genel forum siteleri bence eziliyor mesela ben bir konuya yogunlastım islam dini sitemin katagorisi

+1
Doğru söylediniz hocam mesala ben bu foruma üye olurken webmaster'lıkta kendimi geliştirmek amaçlı üye olmuştum,şu ana kadarda hep webmaster forumlarına üye oluyorum. Genel forumların bir amacı yok,eğlenmek bahane.

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
+1
Doğru söylediniz hocam mesala ben bu foruma üye olurken webmaster'lıkta kendimi geliştirmek amaçlı üye olmuştum,şu ana kadarda hep webmaster forumlarına üye oluyorum. Genel forumların bir amacı yok,eğlenmek bahane.

isim vermek şimdi olmaz o büyük genel forum sitelerini herkes biliyor :D ve yeni ufak forum sitelerini bence eziyorlar onlarla rekabet çok zor, onun için forumcu arkadaslar bir konu üzerine yogunlasmalı benim görüşüm

+1 için cok teşekkürler kardesim

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaklaşık 5 yıl önce bitti forum olayı :)

Arkadaşında dediği gibi tek bir içerik olursa belki..

E

Erturk

Misafir
Tek bir alanda açılmış ve bu konuda içinde herşeyi barındıran forumların biteceğini sanmıyorum. Ama hit gelsin diye her telden şeyler konulan forumların sonunuda pek iyi gormuyorum.

tasarhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu an için akıllıca olan temel anlamda bloga yoğunlaşmak forumu yardımcı olarak kullanmak..
İslami bir site için blog tarzı bir yapı okuyucuyu çekecektir. İçlerinde yazışmayı, tartışmayı, paylaşmayı sevenler içinde forum alternatif olarak devreye girecektir.

Bu şekilde herkese hizmet verilmiş olacaktır.

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Şu an için akıllıca olan temel anlamda bloga yoğunlaşmak forumu yardımcı olarak kullanmak..
İslami bir site için blog tarzı bir yapı okuyucuyu çekecektir. İçlerinde yazışmayı, tartışmayı, paylaşmayı sevenler içinde forum alternatif olarak devreye girecektir.

Bu şekilde herkese hizmet verilmiş olacaktır.

Yorum için teşekkürler hocam

akbas

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Genel forumlar; facebook, twitter vb. sosyal ağların iyice hayatımıza yerleşmesi ile aktivitelerini de düşürdüler.
Yeni forum açmak için belirli bir kategori seçmek en mantıklısı.

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Genel forumlar; facebook, twitter vb. sosyal ağların iyice hayatımıza yerleşmesi ile aktivitelerini de düşürdüler.
Yeni forum açmak için belirli bir kategori seçmek en mantıklısı.

Katılıyorum bilhassa facebooka cok karsıyım bu facebook olmasa emin olun ki sitelerimizin hiti 3-4 katına cıkacak millet oraya gömülüyor kalıyor sörf yapmıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5