İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce forum üyelik sistemli mi olmalı ?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir çok forumda böyledir.. mesaj içeriğini görebilmek için üye olmanız gerekir felan filan. ki benim forumumda da öyle. Esasında başka forumlarda bu yazıyı görünce sinir oluyorum. Forumuma koyma sebebim ise üye sayın az olunca reklam vermiyorlar ve hitin yokmuş gibi görülüyor. Sizce bu sistemi böyle mi devam ettirmeliyim yoksa kaldırmalımıyım ?

Yorumlarınız çok önemLidir.. :)

Yeşilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence uyeliksiz olsun tabi her tarafı değil. bazı bölümler elbetteki üyelikli olmalı bence o da senin forumun içeriğine bağlı.

ayrıca linklerin ve resimlerin görüntülenmesi için üyelik isteyen bir sistemin kurulması senin yararına olur...

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bütün forumların üyeliksiz olmasını istiyorum :p
Şaka bir yana eğer forumda aradığım bir bilgiyi bulduysam üye oluyorum fakat link göründüğünde kırık çıkarsa 10 dakika boyunca kendi kendime söyleniyorum ( webmaster hakkında pek iyi düşünceler değil tabi ) .
Kararı size bırakıyorum. Eğer içerik gerçekten kaliteliyse bence linkleri resimleri vs gizlemenin bir problem olacağını zannetmiyorum.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında gizlenen linkleri görmek için üye olanların siteye hiçbir katkısı/yararı olmuyor, bende sırf linklere ulaşmak için birçok foruma üye oldum ve olmaktayım ama hiçbirine birdaha uğradığımı hatırlamıyorum. Reklam verenlerin üye sayısından ziyade trafiğine bakmalarının daha doğru olacağı kanaatindeyim.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
aradığım içeriğin bulunduğu forumlara çoğu zaman üye olmam gerekmiyor klasik sadece içeriği almak isteyen kişiler mutlaka aşşağıdaki accountları açmış oluyorlar, yoksa ben açıyorum asdasd olarak :) İçeriği görmek için üyelik sistemi oluşturmak saçma. Kendi yazdığınız özel makale veya dersleri gizlemenizde sakınca yok tabi.

asdasd
asdasd

asd123
asd123

xxxx
xxxx

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Daha kaliteli bir site istiyorsan üyelikle olmasın, bırak isteyen istediğini alsın. Forum ne içindir? Bilgi paylaşımı; bilenlerin bilgisini genişletmek, bilmeyenlere öğretmek. Yani bilgi paylaşımı için kurulmuş bir sistem. Ama senin sitende bilgiyi kapmak için üye olmak gerekiyor. Ve bana da bu saçma geliyor. Ben hiçbir forumda istemem, kendimde böyle birşeyi yapmadım yapmam da... Sana da tavsiye etmem..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5