İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce Hangi Domaini Seçsem?

Sizce Hangi Domain Seçilmeli?

• webmasterSepeti.com

Kullanılan: 2 25.0%
  • webmasterPazari.com

Kullanılan: 0 0.0%
  • webmasterVitrini.com

• wmCarsisi.com

• wmSepeti.com

Kullanılan: 3 37.5%
  • wmVitrini.com

• Hiçbiri Uygun Değil

Kullanılan: 3 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

Gürkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Benzer konuyu diğer forumlarda da açtım burda da bir anket yapıp herkezin görüşünü almak istedim.Ben webmasterlara ve internetle ilgilenen kişilere yönelik olarak bir projeyi hayata geçirmek istiyorum.Webmaster forumlarında yapılan bütün alım satım işlemlerini yapabiliceğiniz sahibinde tarzı bir site kurmak istiyorum ve bu site için birkaç domain aldım şuanda boşta duruyor.Siteyi kurmak için sizce anketteki bu domainlerden hangisini seçmeliyim?
Teşekkürler.

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kisa domain adlari kullancilarda daha fazla guven duygusu uyandirir. Kisa olanlarlardan bir tanesini tercih etmeni oneririm.

Gürkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kisa domain adlari kullancilarda daha fazla guven duygusu uyandirir. Kisa olanlarlardan bir tanesini tercih etmeni oneririm.

Kısa bir domain seçersem sanırım wmsepeti olucak yalnız webmastersepeti de aklımı karıştırıyor.Verdiğin fikir için teşekkür ederim.

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Webmaster keywords istiyorsanız webmastersepeti iyi.Yoksa firma olarak kalmak istiyorsanız wmsepeti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5