İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce Hangi Forum?

F

feLaket

Misafir
Merhaba arkadaşlar ßenim daha öncelerde 1 defa phpbb 2 defa smf default forumum oLdu. ama en son forumda ßir yalnış dosya sayesinde kurtalılamaz hale geldi ve kapattım.
$imdi tekrardan açmak istiyorum ve yeni domainle de olabilir.
Soru şu ki Hangi forum kullanmamı öneriyorsunuz?
VBullettin kullanmak çok isterdim ama ücreti biraz pahalı geldi bana
Yorumlarını ßekliyorum...
Şimdiden Teşekkürler...

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
feLaket' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ßenim daha öncelerde 1 defa phpbb 2 defa smf default forumum oLdu. ama en son forumda ßir yalnış dosya sayesinde kurtalılamaz hale geldi ve kapattım.
$imdi tekrardan açmak istiyorum ve yeni domainle de olabilir.
Soru şu ki Hangi forum kullanmamı öneriyorsunuz?
VBullettin kullanmak çok isterdim ama ücreti biraz pahalı geldi bana
Yorumlarını ßekliyorum...
Şimdiden Teşekkürler...

Bu başlığı takip edin önce bakalım işinize yarayacak bilgiler var mı. :)
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=17855

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görünüş Olarak Smf vbulletine daha yakın daha güzel ama Yawaş çalışıyormuş öyle duydum.:)

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
forumdayim.net' Alıntı:
Görünüş Olarak Smf vbulletine daha yakın daha güzel ama Yawaş çalışıyormuş öyle duydum.:)

yanlış duymuşssun bence smf çok hızlı ben smf kullanıyorum forumumun ağır olmasının sebebi kullandığım tema ama temamdan çok memnumum :p

F

feLaket

Misafir
ßencede SMF çok iyi ßir ilerleme kaydetti , eksidende 2 defa kuLLanmama rağmen tekrar onu kurmaya karar verdim şaşmamak lazım ;)
Teşekkürler

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Piyasadaki her forum scriptini kullandım.
Hepsinin kendine göre güzel yanları var.
AMa ben MyBB de karar kıldım. Onu kullanıyorum şuanda.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vbulletin tavsiye ederim , eğer kurulum , barındırma , domain v.s yoksa hepsini yaparım sanada uygun bir fiyat söylerim eğer istersen msn den irtibata geçelim..

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SaintOne' Alıntı:
vbulletin tavsiye ederim , eğer kurulum , barındırma , domain v.s yoksa hepsini yaparım sanada uygun bir fiyat söylerim eğer istersen msn den irtibata geçelim..
Yukarıda paralı olduğu için pek ılımlı olduğunu yazmamış.
Smf öneririm.Yavaşlık theersin'in dediği gibi temadan veya foruma koyduğun nesnelerdendir.Mesela en üstte banneri flash yap site geç açılıyo gif yapınca hızlı açılıyo :D Çok oynuyorum boza boza öğredndik neyin ne olduğunu.
Smf diyorum ;)

F

feLaket

Misafir
teşekkür ederim dosyaları yükledim ama kurulumunda hata var beceremedim sanırım tekrar deneyim ßen )

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
feLaket' Alıntı:
teşekkür ederim dosyaları yükledim ama kurulumunda hata var beceremedim sanırım tekrar deneyim ßen )
Smf mi? keşke hatayıda yazsaydın yardımcı olmaya çalışırdık :)

Hayko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar smf yavaş yavaş toparlanıyor vbull paralı ama en iyi forum şuan o bence

2 smf 2 vbull deneyimim oldu da :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ben her konuda smf yi tek gecerim kurulum ve kullanım bakımından cok guzel bir forum ucretsiz forumlar icinde en iyisi diyebilirim daha once theersin arkadaşım kullanıyordu ve sitesini sattı 23000 uyesi vardı ve hicbir kasılma yoktu sitede smf derim başkada bişiy demem ;)

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
SMF nin yavaş çalışması söz konusu değil. 42bin kişilik foumda sorunsuz kullanıyoruz

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mybb denedim daha once. mybb sitelerinde oldukça övüyorlar fakat ben oldukça başarısız gördüm. vb gibisi gelmez. IPB ve SMF guzel fakat göze pek hitap ettiklerini düşünmuyorum.

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
invisionpower board, tek geçerim ..
yaklaşık üç yıldır kullanıyorum ..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Mybb denedim daha once. mybb sitelerinde oldukça övüyorlar fakat ben oldukça başarısız gördüm. vb gibisi gelmez. IPB ve SMF guzel fakat göze pek hitap ettiklerini düşünmuyorum.

ipb nin göze hitap etmesi tamamiyle forum sahibine kalmış birşey.. Vbulletin kullandığım zamanlarda en ufak eklentilerde bile database in zarar görme riski vardı ama ipb de böyle bir olay söz konusu değil... Yapılacak eklentilerin Tamamına yakını .php editlemesinden oluşuyor.. Hız konusuna gelince anlık 500 kullanıcıya bile hiç bir sayfa yükleme sorunu olmadan hizmet veriyor ve bildiğim yüzbinlerce üyeye sahip ipb forumları var ve vbulletin gibi kasma yapmıyor...

kasan vb forumlarına örnek olarak

supermp3
frmtr
hekhell
vs siteler gösterilebilir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5