İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce Hangisi Daha Mantikli ?

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
merhaba arkadaslar ben film program oyun indirme ile ilgili bir site acmayi dusunuyorum sizce vbulletin mi yapmaliyim wordpress mi?

simdilk tek basimayim...bu yuzden wp daha mantikli gibi geliyor fakat wp de tek basima ne kadar gidebilirim bilmiyorum vbulletinde hic olmassa bi sure sonra uyelerde katkida bulunur...

bu benim dusuncelerim sizce ne yapsam daha iyi olur gorusleriniz benim icin cok onemli olacaktir lutfen herkesin goruslerini bekliyorum...

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Forum seviyorsanız tabikide vBulletin ama pek zaafınız yoksa wordpress iyi olur hem kendinizi geliştirirsiniz.

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Hocam İsterseniz delipaylasim.com istedgnz sistemi kurup size satablrm düşnrsen pm at..

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Forum seviyorsanız tabikide vBulletin ama pek zaafınız yoksa wordpress iyi olur hem kendinizi geliştirirsiniz.

forumu kim sevmez ama vb de tema gelistirmede iyi degilim..fakat gerekli sistemleri yapabiliyorum...uzun vaade de bir is olsun istiyorumm acikcasi.

Hocam İsterseniz delipaylasim.com istedgnz sistemi kurup size satablrm düşnrsen pm at..

domainim ve sistem kurmayi biliyorum bana fikir lazim lutfen konu disina cikmayalim...

AykutYasar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wp daha mantıklı geliyor bana hem index açısından hemde kullanım açısından... Forum kurarsan ekibin olması gerekir başlangıç için ayrıca forumlar zaman ve emek gerektirir. Sağlam projen ve sağlam kadron yoksa kolay sıkılabilirsin. Wp ye tek geçerim :harika::)

G0KHAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forumlar pek revaçta değil artık. Bence de wp en güzeli olacaktır. Hem vbulletin lisansı falan masraflı iş, kaçak kullanınca da yakalıyorlar diye biliyorum. Dediğim gibi en güzeli wordpress olcaktır. :harika:

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Forum kurmanizi tavsiye etmem.Forum daha çok emek ister, daha çok zaman ister, daha az kazandırır, satarsın para etmez vs vs.Wordpress kurmanizi tavsiye ederim.Bende vbulletin konusunda son zamanlar kendimi geliştirdim ama vb işlerini bıraktım artık! Forever Wp,Joomla;)

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
herkese yorumlari icin tesekkur ediyorum kararimi verdim ikisni birden kurucam oncelikle vbulletin forum sitesi yapicam..ilerleyen zamanlarda bir site daha acip onada wordpress kurucam:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5