İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce Kriptolar Paranın Yerini Alır mı?

WebCoin

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Sizce kripto paralar kullanım olarak normal paralar kadar kullanılır mı?
Cevabınız evet ise kriptoların normal paradan daha sık kullanalacağı tarih sizce ne olur?

Coinler neden paranın yerini alacak konusunda daha önce yazmıştım ancak sizlerin görüşlerini merak ediyorum.
Sorduğum soruya düşüncenizi belirtin lütfen.
Soru sürekli günceldir istediğiniz zaman cevap yazabilirsiniz.

BitcoinGundem

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Para evrim geçiriyor ve bizler buna tanık oluyoruz. Aslında önümüzdeki en büyük yenilikler ve meslek grupları içerisinde de yerini alıyor. Yenilik olarak sanal para ya takılmamak lazım. Madalyonun diğer yüzünü görmek lazım. Asıl olan Blockchain. Kripto paraların alt yapısı. Şuan dünya Blockchain üzerinde önemle duruyor. Blockchain uzmanları bile yetiştirmeye başladılar.

Blockchain geliştirildikçe kullanım alanları da artacak. Bu tek sanal veya kripto para olarak artık anılmayacak. E-vize, E-kimlik, E-Tapu,-E-ehliyet vs... entegrasyonlar devletler tarafından yapılacak. Tabi bu bir anda olmasa da yavaş yavaş olucak.

Dünya global olma küresel yaşama küreselleşme adına Blockchain yayınlaşıp küresel hüküm sürdüğü alanlar ortaya çıkarak hızla yayılacak.

Tabi bu kadar gelişmelerin üzerine para endüstri side sanallaşacak. Dijital çağın başlangıcı ve alt yapısı blockchain olucak. Sadece dallarından biri sadece para olucak.

Zaman geçtikçe bunlarla ilgili haberler sıklıkla duyulur hale gelicek. Artık alışmak lazım. Çağa ayak uydurmak lazım. Üretken konumda düşünmek lazım.

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

Geçişler öncelikle şirketler ile başlayıp sonrasında devletler sonrasında bizlere geçicek gibi süreç bu yönde.

Son düzenleme:

hmsr1903

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Kripto paralar aslında bazı yerlerde ödeme yöntemi olarak kullanılmaya başlandı. İleri ki zamanlarda da ülkeler kendi kripto paralarını çıkarabilir diye düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5