İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sizce nasıl bir proje uygulamaliyim.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar eLimde absürt Bir domain var Bu domain icin eniyi proje sizce ne olabilir akLimda bir kac proje var ama tam emin değiLim

domain : eg-zotikler.com

S

SoruForum.Com

Misafir
eg-zotik toplist pek ilgi cekmz bence ama icinde saks hikayeleri resimler felan filan olan bi portal yaparsan daha cok ilgi ceker die düşünüyorum

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

daha onceden ben 4images ile bir sistem Kurmustum gayet iyi de olmustu fakat 4images sitenin hızına yetişemiyor... bu yüzden farklı bir projem var toplist sitesi pek ilgi görmez soru forum'un dediği gibi bir sistem yapsam fena olmaz

veya, Forum Kursam sizce nasıl Olur, eg-zotik Bir forum

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@umit sana bir tane program gondereyim lisansli tut 24 saat kamerani acik birak canli show yap :) cok ilgi ceker populer olursun :)

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
@umit sana bir tane program gondereyim lisansli tut 24 saat kamerani acik birak canli show yap cok ilgi ceker populer olursun :)
Olm o Umit baska Umit la :D
O hakiki Umit. Ben Erhan. Yani sahte Umit :D
Umit'in yazdığı her mesaja sazan olmayın :D

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olm boyle isler bi senin basinin altindan cikardi cocuk da arada kaynadi napalim ozur dileriz sahici umid senin de allah belani versin sahte umid :)

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Sen varsa ona göre bir script eLinde yolla bir seyler yapalım dimimi ama ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5