İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce Nasıl?

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Arkadaşlar konuyu yanlış yere mi açtım bilmiyorum ama fikirlerinizi almak istiyorum sizce sitenin hit durumu falan nasıl?

site imzamdaki sitem içeriği zaten belli ve forum sitesi :)
açılış tarihi: 17 nisan 2011 yani daha siteyi açalı 2 ay olmadı.
Şu anda sitede 466 üye var ve devamlı artıyor ve son zamanlarda günde en az 10-15+ üye geliyor. (hesaplamadım ama daha da fazla olabilir)
sayaç bilgileri de:
http://www.sayyac.com/tr/stats/unique_visitors/buark9

sizce nasıl?

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Sayaçtan bahsediyorum, son bir haftadır ne değişti? Merak ettim..

güzel soru :) google sevdi galiba bazı kelimelerde bazı oyun, program isimlerinde falan lider siteleri geçip ilk sırada görünüyorum :) ve post atıldı güncel programlar vs. ayrıca sitenin reklamı olan programlar ya da sitenin reklamı olan uploadlar vs.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
konu marez olunca 2 ayda 2k hite kavuşursun, yırtınırsan eğer 2 ayda 5k siten olur
googledan düşmen saniyelik iş bunu da unutma, ayrıca
Anahtar Kelime Bot:
çok fazla, aşırı fazla... bunları göz önünde bulundur

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
konu marez olunca 2 ayda 2k hite kavuşursun, yırtınırsan eğer 2 ayda 5k siten olur
googledan düşmen saniyelik iş bunu da unutma, ayrıca
Anahtar Kelime Bot:
çok fazla, aşırı fazla... bunları göz önünde bulundur

evet haklısın ama anasayfada ki modülle anasayfa devamlı aynı durmuyor bir de seo eklentisinde mesela bazı konularda anahtar kelime botunu google görüyor bazılarında görmüyor yani hepsinde aynı değil inşallah düşmeyiz bakalım :)

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hostta bir sorun olmuştu hitler düştü ya inşallah yine toparlanacağız :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi