İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce nasıl

X

Xman

Misafir
Genel olarak hoş olmuş, benim önerim mavi tonları biraz azaltmanız yönünde ;)

natrobin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağ sol bannerlara kapatma linki koysan daha iyi olacaktır

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Ben temayı ve renkleri sevdim ama en üstteki menü düzenlenmeli.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
hayırlı olsun :) ancak diğer sitelerden farklı birşey göremedim :)

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
BEGENMEDIM

öncelikle şunu unutmaki her kötü yorum sen bir adım ileriye goturur buna dayanarak

aslıdan renkler güzel çok abartılı renkler yok sade gorunuyor web siten cok fazla gezmedim çünkü sol ve sağdaki reklamları gordugumde dırek - puanı yazdım kendimden ornek vereyım ben bu sıteye gırdıgımde direk kapatırdım siteyi sol ve sagdakı reklamlar sayfanın içine girmiş gorunuyor 1024 ekran çözünürlüğünde buda sayfanın duzgun gorunmesını engelleıyor inasnlar istedigi şeylere ulaşamıyor reklamlar yuzunden böle çok abartı reklamlı sıtelere hiç girmem site dediğin kullanım açısından insanların en kolay şekilde ulaşabilecegi kafa karıstırmasyan bir tasarımda oluşturulması gerek. siteni begenmedim sol ve sagdakı koca reklamları kapat menulerın sadece 2 adet menulerı genişlet kategorılere böl bunların haricinde tasarım güzel

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi