İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Size bir soru?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, içinizde 90-93 yılları arasında commodore 64 kullanan ve Kadıköy'den commodore 64 için oyun alan var mı?

pilawci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bedavaonline' Alıntı:
Arkadaşlar, içinizde 90-93 yılları arasında commodore 64 kullanan ve Kadıköy'den commodore 64 için oyun alan var mı?
o yıllarda commodore 64 düm vardı ama kadıköyden hiç oyun almadım, yoksa kadıköydeki oyunların tamamını siz mi sattınız. :D
Hey gidi günler, o zamanlar kafa ayarını yapamayanlara yardım ederdim, şimdi de Helm kurulumunu yapamayanlar geliyo, biraz ilerleme var evet ;)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam üstüne bastın AnaHost :) Kadıköy'de çok iyi oyun satardık ve her oyun 1000 liraydı :) 1541-1 disk driverimiz, sevimli bir kaset çalarımız :), multi ice 3 kartuşumuz, 37 ekran televizyonumuz ile Kadıköy'de 1 numaraydık. O zamanlar yazıcıoğlu işhanında sadece elektronikçiler vardı.

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılarınları okuyunca birhoş oldum. Gerçektende acayip bir devirdi o zaman...
Commadore 64...
Hey gibi günler bee...
Kuzen almanya' dan doom' u getirdiğinde 1 hafta başından kalkamamış zafiyet tehlikesi geçirmiştim...
Dün Doom3 siparişi verdim, biraz önce geldi, bu başlığa bakmadan az evvel...

Aynı suda 2. kez yıkanamıyoruz gerçektende...

HiTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Commodore 64 o zamanların mükemmel oyun makinesi. ilk çıktığında ondan önce piyasaya giren Atari ve Sinclair Spectrum'un pabucunu dama atmıştı. Diğer ikisinin piyasası düşmüş hatta bir programla 64 diğer ikisinin oyunlarını da çalıştırıyordu.
Arasıra nostalji yapmak lazım galiba :)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Teleteknik'ten 91'de 850 bin liraya almıştım ve 1999 yılın da 30 milyon tl.'ye sattım.
Şimdi kar mı etmiş oluyorum
icon10.gif

İşin şakası bir yana Sys64738 (miydi) yapmayı çok özledim :(

HiTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bedavaonline' Alıntı:
Ben Teleteknik'ten 91'de 850 bin liraya almıştım ve 1999 yılın da 30 milyon tl.'ye sattım.
Şimdi kar mı etmiş oluyorum
icon10.gif

İşin şakası bir yana Sys64738 (miydi) yapmayı çok özledim :(
SYS49152 Asembler programı için olan :) Sırf onuniçin 6510 Asembler dilini öğrenmiştim. Aslında onun o kadar sevilmesinin nedeni, rakipleri gibi kapalı kutu olmaması. Her türlü değişikliğe eklentiye izin vermesi (kalıcı değil ama kapatıp-açtığınızda eski haline geliyor) :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5