İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

size dünyanın en sağlam sponsorunu tanıtayım

E

European

Misafir
Arkadaslar..

Vortechhosting.com ( namı diger Matrixreseller.com ) duymayan yoktur sanırım.
Dünyanın 1 numaralı web hosting şirketidir.

Tıklama başına yada host paketi satışından komisyon almanızı sağlayan bir uygulama başlattılar.

Banka transferi - çek - paypal ödemesi mevcut

Benim linkten üye olursanız sevinirim.

TIKLAYIN VE ÜYE OLUN

Üye olur olmaz anında hesabınıza 10 dolar ekleniyor bonus ! Bu süper bir olay :)
50 dolar olunca hesabınız..ödemeniz yapılıyor..

absürt kabul etmiyor..Hile vs gibi abuk sabuk şeyleri asla ve asla kabul etmiyor. dakikada iptal !

Ciddi anlamda düşünüyorsanız Üye olun..

Buyurun Buradan

Bol şans :)

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi reffarelimle $14.95 lik bir hosting alim aylık $10 dolarını geri versin :D
Hosting satışlarımız başlamıştır
1000 MB alan
50 GB Monthly Bandwidth
Unlimited Domains!
Sadece $5 :D

(konuyu dağıttıysam özür dilerim)

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum Affedersin Ama Destekli At Be Adamın Affiliate Scripti Bile Başka Siteden Alınmış Parayla. Ödeme Garantisi % 2 den Fazla Etmez. Benden Söylemesi Karar Sizin.

E

European

Misafir
"destekli at " demek ne oluyor pardon?:)
güzel kardeşim..bahsettiğin script herkes tarafından kullanılan bir script. bunun ne alakası var şimdi :) ok bu senin görüşün tabi. denemek isteyenler üye olabilir tabi.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum Dünyanın 1 Numaralı Sponsoru 100 $ verip herkese açık script almaz 500.000 $ verip güvenli bir şirkete Yazdırır. Düşünsene Google 100 $ vermiş ve bu scripti kullanıyor :D

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
risingstar' Alıntı:
Dostum Dünyanın 1 Numaralı Sponsoru 100 $ verip herkese açık script almaz 500.000 $ verip güvenli bir şirkete Yazdırır. Düşünsene Google 100 $ vermiş ve bu scripti kullanıyor :D

+++ ©2005 Google - Searching 8,058,044,651 web pages :D

E

European

Misafir
ohoo siz konuyu oralara getirirseniz çıkamayız işin içinden :) Google ile kıyaslama yapmak fantazi olur..

neyse ben link verdim, açıklamada yaptım
tercih sizindir tabi
bol şans

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en sağlam SEDO

dünyada en sağlam bir sponsor varsa oda sedodur arkadaşlar ben laf olsun diğe sölemedim çünkü ben onlardan ödeme aldım ve onların en sağlam şirket olduğunu sonuna kadar savuna bilirim çünkü sağlam ne demek hile yapmayan hileyi sevmeyen adamlar kalkıp hile yapıpı legal yolları deneyip vara kazanmaya çalışanlar e tabis edonun prenspileri ve kurallarına tes düşütüğü atıyor onları sonrada sedo dolandırıcı sedo üşkahatçı sedo ödemiyor diyorlar :D

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kenan56 hiç bir hile bulamadık ama trafiniğizde buyuk artıs var üzgünüz hesabınızı kapatıyoruz diyen bir sirket sedo maili bende sacklı ehuehue anti sedosu acmak isteyene verebilirims

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kenan56 , sen ödeme aldın diye düyanın en sağlam sponsoru sedo mu oluyor ? :) sedo sponsor değil domain satış sitesidir gerçek amacı bu , 50 kere tartısıldı..

mantık yürüt. Sedo'nun ödeme yapması icin google ın sedoya ödeme yapması gerek öyle değilmi? bu durumda sedo 2.kişi oluyor , 1. kişi 2. kişiden sağlam olacağına göre adsense daha güvenilir demektir ;) 1. kişi ödemedikten sonra sen ödemeni alamazsın. Ilk olarak google a daha sonra sedo ya teşekkür et :)

E

European

Misafir
sedo topacın teki :)
Ed ise baş topaç :p

domainime teklif geldi sedo dan ama reddettim. bunu Ed'e de yazdım. bak dedim topaç teklif var domaine ( hemde 3xxx Euro lu ) inanın satmadım
ban acevap yazdı Ed topacı..diyorki " isterseniz devam edin programa.satın sitenizi ".
peki dedim click başına ödeme alacakmıyım?
yok dedi sadece site satarsanız olur :)
ben de tabi " hadi ordan dümbelek "yazdım gayet nazik bir ingilizce ile :)

ya neyse sedo yu tartışmayalım. ömrümüz yetmez ona. konu dağılmasın

E

European

Misafir
beyler bir ekleme..

vortech " click ödemesi " sistemini kaldırdı. sadece satışa komisyon veriyor.
vay topişler benide mahcup ettiler . neyse :p
bilgi vereyim de sonra sakatlık çıkmasın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5