İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizede bedava 100ytl reklam hediye geldimi

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
google, adwordsten mail aldım, aynen şu , acaba işletiyorlarmı,
bide linkler bir tuhaf, birşey anlamadım..
Sayin Ilgili,

Sadece bu ay için geçerli olmak üzere, AdSense iş ortaklarımıza, Google’ın AdWords reklam programını denemeleri için 100 YTL değerinde kupon hediye ediyoruz.

Kupon kodunuz: 9191919191

Yukarıdaki kupon kod no ile Google.com.tr’de 100 YTL değerinde reklam çıkabilirsiniz. Google AdWords ile kullanıcı reklama tıkladığında ve sayfanıza eriştiğinde ödeme yaptığınız için yatırımdan elde edeceğiniz geri dönüş en üst seviyede olur. Her bir tıklama başına ne kadar ödemek istediğinizi kendiniz belirlediğiniz için miktarı istediğiniz zaman değiştirebilir ve günlük bütçenizi tümüyle kontrol altında tutabilirsiniz.

Bu kuponu, 30 Eylül tarihinden önce başlatacağınız Google reklam kampanyanızda kullanabilirsiniz. 100 YTL kupon miktarını AdWords kampanyanızı başlattıktan sonra 2 hafta içinde kullanmanız gerekir. Kampanya sadece yeni AdWords hesapları için geçerlidir.

Google AdWords’ün gücünü değerlendirerek site trafiğinizi, satışlarınızı veya müşteri sayınızı artırın.

Google AdWords hakkında daha fazla bilgi almak ve kampanyanızı hemen başlatmak için, lütfen

Google AdWords hakkında daha fazla bilgi almak ve kampanyanızı hemen başlatmak için, lütfen www.google.tr/adwords adresini ziyaret ediniz. İndirim kuponunu nasıl kullanacağınız konusundaki talimatlar için lütfen bu link’e tıklayın: https://adwords.google.com.tr/support/bin/answer.py?answer=8205&hl=tr

İyi çalışmalar,

Google AdWords

E-posta seçenekleri: Bu e-postayı size, AdWords Haber Bültenleri almak istediğinizi belirttiğiniz için gönderdik. Gelecekte bu tür e-postalar almak istemiyorsanız, lütfen hesabınızın Hesap Tercihleri sekmesindeki Bildirim Tercihleri bölümüne göz atın. ( https://adwords.google.com/select/EditCommunicationsPreferences - AdWords'e giriş yapmak gereklidir). "Gazeteler"in yanındaki işareti kaldırın ve "Değişiklikleri Kaydet"i tıklayın.

© 2007 Google www.google.com 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043

Google, Google Inc.'e ait kayıtlı ticari markadır. Diğer tüm şirket ve ürün adları ilgili oldukları şirketlere ait kayıtlı ticari markalar olabilirler.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kupon kodunu sansürleseydin bari ya doğruysa :)

M

maiL

Misafir
ben kullanmaya başladım bile. gerçekten 100TRY geçiyor hesabına.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne yani herkese bu şekilde mail mi geldi?

M

maiL

Misafir
kupon gelmeyen arkadaşlar bağlı oldukları hesapla daha önce adwords kullandılar mı acaba?

"Kampanya sadece yeni AdWords hesapları için geçerlidir."

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az harcayanlara daha çok harcayın diye mi geliyor yoksa çok harcayanlara mı alın daha çok harcayın diye mi geliyor :) Ben çok harcıyorum bu ay 1000 ytl olmuş, içime oturdu bakınca :(

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ömrü hayatımda adwords kullanmışlığım yok heralde google da bu zaten becerip de kullanamaz diye yollamıyor bana.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
az harcayanlara daha çok harcayın diye mi geliyor yoksa çok harcayanlara mı alın daha çok harcayın diye mi geliyor :) Ben çok harcıyorum bu ay 1000 ytl olmuş, içime oturdu bakınca :(

sanırım adsense kullanıpta hiç adwords kullanmayanlara geliyor.

2 hesap var bende.

1. accountla hem adsense, hem adwords kullanıyorum

2. account sadece adsense idi.

kod 2. accounta geldi. 1. ye gelmedi.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizede gelmedi o kadar hesap var kullandık :(demekki bize para ile reklam verdirecek beleş yok

y2s4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yeni hesap açıp kuponu girip kullanabilir miyiz ? yeni hesap açtıgımızda 14ytl falan alınıyor diyorlar.

bilginiz varmı eski hesapmı olucak kullanmak için yoksa yeni hesapmı ?

alıcı varsa bende satabilirim :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende konuyu görünce baktım mailime, sadece yenilik maili gelmiş.Sanırım herkese göndermiyorlar belli kriterleri var.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana hiç Google Adsense'den mail gelmedi simdiye kadar ilginç valla, ne yenilik maili ne de baska bir sey. (Spama bak demeyin)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi