İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizin Hala Bir Facebook Uygulamanız Yokmu? Ozaman Hemen Yapalım

Gasabalı03

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet Arkadaşlar. Facebook.com Uygulamaları. Yapıyoruz. Hazırlıyoruz. Sizin için. Sadece 3 Adet Paketimiz Bulunmakta. Paketlerimiz Şöyle
Paket 1.
Facebook Uygulaması
Blog / Forum Facebook Bağlantısı
Sadece 50 Tl
Paket 2.
Facebook Uygulaması
Blog / Forum Bağlantısı
Facebook Apps'ta Uygulamanızın Görüntülenmesi. (bir Nevi Uygulamayı Facebook'a Onaylatmak)
Sadece 60 Tl
Paket 3.
Facebook Uygulaması
Blog Ve Forumlara Facebook Bağlantısı
Profil Kutusu (uygulamaya Ait Kullanıcının Profiline Ekliyebileceğ Kutu)
Sitenizi Facebook uygulaması içinde Gösterme .
Facebook'a Uygulamanızı Onaylatma.
Blog Ve Forumlara Beğen Ve paylaş Butonları.
Sadece- 80 Tl
Ödemeler İş Bankası,vakıfbank ve paypal Üzerinden Kabul Edilir.
+20 iTrader Olanlarda ödeme İş Bitişinde Alınız Diğerleri İçin.
%60 İş Başı Kalanı İş Sonu Alınır.
Bir Kaç Referans Uygulama.
Eğlence Merkezi
Günlük Gazetem
Facebook Video İndir
Okey Sultani
Profiline Türk Bayrağı Ekle
Profiline Atatürk Ekle
Profiline Mp3 Çalar Ekle(Şuan Bakımda 03 Haziran 2010 da Yeniden Online )
İletişim ;
PM Yada [email protected] ( Lütfen mail Atmayın msn Olarak Kullanıyorum)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
mazur gör ama
"Blog Ve Forumlara Beğen Ve paylaş Butonları.
Sadece- 80 Tl"
zaten face den alınabiliyor bunlar :S

Gasabalı03

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam O Pakette Dikkatinizi Çekerim Onun için 80 Tl Değil
Profil Kutusu (uygulamaya Ait Kullanıcının Profiline Ekliyebileceğ Kutu)
Bu Eklenti için Bu Eklenti Sayesinde Müşterilerimiz Kullanıcılarına Kendilerine Ait Ses Dinletmeride Mumkundür. Logo . Kartvizit uyeye özel Bilgiler vs Bu kutuda Gösterilebilir. Bu kutunun İçeriği Müşterimizin İstekleri Doğrultusunda Video Dışında Her Türlü İçeriği Entegre Ettiğimiz Profil Kutusudur.
Facebook Verdiği Hayran Kutusu Veya Beğen Kodunu Biz Her Cevap Ve Konu Altına Ekleme Yapıyoruz. Bu Yüzden Onu Belirttik.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
gözümün birisi kapalı zaten uykum geliyo anlamak istememişim mesajı :D
iyi satışlar

Gasabalı03

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam Artısı Nedir Derken? Profil Kutusunu Diyor iseniz
Resme Bakınız.
profilkutusu.jpg

Gasabalı03

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fiyat Listmiz Değiştişmiştir Yeni Fiyatlarımız
Paket 1 40 Tl
Paket 2 55 Tl
Paket 3 75 Tl
KOnuyu Düzenle Olmadığı İçin Cevap Yazdım..

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hayır profil kutusundan vs bahsetmiyorum. Bunu yaptırdığımızda bize faydası ne oluyor? :)

Gasabalı03

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayır profil kutusundan vs bahsetmiyorum. Bunu yaptırdığımızda bize faydası ne oluyor? :)
Hocam Öncelikle Sizi Facebook Uygulamasının ne olduğu Konusunda Bi Aydınlatmak İsterim .
Facebook Uygulaması Geliştirdiğiniz Bir Oyunun Bir Projenin Facebook'ta Aynen Sitede yayınlanırmışcasına Yayınlıyabilmenizdir. Site İle Facebook Uygulama Arasındaki Tek Fark Uygulamada Uyelık Sistemi Yoktur Facebook Hesabınızla Hiç Bir Bilgi Gerekmeksizin Uygulamaya Giriş Yaptığınız Anda Üye Olabilir Sitede maildi Şifreydi Uğraşmanız Gerekmektedir. Sayın hocam . Sizi Facebook'u Keşfetmeye Davet Ediyorum Bugun 30 Milyon Kullanıcıya Sahip Olan Farmville Bir Facebook Uygulamasıdır. Bugun Büyük Holdinglerin Ödül Dağıtmak İçin prosmosyon Dağıtmak İçin Tercihleri Site Değil Facebook tur .

Yani vereceğin 40 50 60tl'lik tutara göre hiç bir faydasi olmaz.Millet ne yapacağini şaşirmiş..
Evet Hocam Hiç Bir Faydası Olmaz Lütfen Size Tavsiyem. Öncelikle Facebook uygulamasının Ne işe Yaradığını Ve Ne Olduğunu Araştırmanızdır. Lütfen Burada Bilgi Sahibi Olmadığınız Konularda Yorum Yapmıyalım.
Bugün Dünyada Kendine pazar Edinmiş Olan Firmalar Facebook üzerinden İşlem Yapmaktadır.
Örneğin Vodofone Örneğin Lenova Bunlar Sadece Bir Kaçı Ve Benim Dikkatimi çekenlerdir. Bunlara Benzer Bir Çok Promosyon Ve Benzeri Tanıtımlar Facebook Üzerinden Yapılmaya Başlanmıştır BuYüzden Faydasi Olmaz Derken Sizi Düşünmeye ve Facebook Uygulamasının Avantajlarını Araştırmaya Davet Ediyorum.
Millet Ne Yapacağını Şaşırmış Derken Kaç Tane Türkiyede Facebook Uygulama Geliştiricisi Var ? Bilginiz varmı? acaba?
Bugun Kaç Tane Forumda Facebook Connect ? Var Sitede Var Bunlar Hakkında Bilginiz Varmı? acaba Gereksiz Faydası Olmayan bir şey için Niye İnsanlar Bu kadar Vakit Ayırıo? Yani Onların Cabaları Gereksiz Diyosunuz Şuan ..... Lütfen Facebook Uygulaması Hakkında Bilgi Sahibi Olunca Blginizi Paylaşmak İçin ve Eleştiri yaparken Bilginizi Kullanarak yapın Sayın Silence Teşekkürler

youpolly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çekiliş uygulaması yapabilir miyiz,yahut siteme yazdıracağım çekiliş scriptini buraya taşıyabilir miyiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi