İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizinde kaliteli, profesyonel & vektörel LOGONUZ olsun! (Sıfırdan)

tzengin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
♛ zng Arts | ☸ Logo, Afiş, İmza, Kurumsal Kimlik, Broşür, Sosyal Medya, Konu Tasarımları ✓

Öncelikle tüm iyinet.com ailesine merhabalar.

Neler Yapıyorum?

[*] Logo Tasarımı
[*] Web & Mobil Arayüz Tasarımı
[*] Afiş Tasarımı
[*] İmza Tasarımı
[*] Kartvizit Tasarımı
[*] Kurumsal Kimlik Tasarımı
[*] Sosyal Medya Tasarımları
[*] . . .

Ücretlendirme & Ödeme Nasıl?

Yeni kararlar doğrultusunda ödemeler iş sonunda alınmaktadır. (Güven vermeyen üyelerden ne yazık ki ücretin belli bir oranı işten önce istenebilir)

Bazı Logo Çalışmaları

RQXjrR.png

Bazı Referanslar

Tuğrul'u uzun zamandır tanırım, severim ve çalışırım.

Kendisine daha önce Wordpress işi teslim etmiştim, kısa süre içerisinde harika bir şekilde teslim etti işi. Emeğine, yüreğine sağlık bol kazançlar olsun.

Birkaç projede bana başarı ile destek oldu kardeşim. Güvenerek iş vereceğim sayılı kişilerden.

Seni buralarda görmek güzel. Uzun süredir internet ortamında tanıdığım bir arkadaşım. Oldukça başaralı işlere imzasını atmıştır. Güvenerek çalışabilirsiniz. :)
(onaylar)

hızlıca tüm işlerimi halletti sağolsun , Teşekkürler

elinize saglik guzel bir calisma oldu. basla islerde gorusmek uzere

işinde gerçekten uzman ve profesyonel bı arkadaşımız. çalışmanızı tavsıye ederim

Daha önce birkaç projemde ben de Tuğrul kardeşimle çalıştım ve son derece memnun kaldım. Tavsiye ederim. (Proje kapandığı için o projeye dair referansı eklememiş iyi de yapmış :D )

Bu kaçıncı işimiz sayamadım :) Eline sağlık

Tuğrul Hocam ile daha öncede çalışmıştık, işinin ehlidir.

1 adet logo yaptırıldı.
Kesinlikle güvenebilirsiniz..

uygun fiyata yaptığı logo çalışmasıyla projeme güzel bir imza attı, müşteri memnuniyetinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Kurumsal kimlik çalışması yaptırıldı.

trampp58' Alıntı:
Hocam ile logo tasarımı üzerine çalıştık kendisi çok ilgili ve başarılı umarım sürekli çalışırız.tavsiye ederim.

jobetevrag' Alıntı:
logo tasarımı alındı, ellerine sağlık, ben memnun kaldım eminim sizler de memnun kalırsınız, tavsiye ederim, hayırlı satışlar.

leomaster' Alıntı:
çalışması yaptırıldı. Harika bir çalışma ortaya çıkardı arkadaş. Kesinlikle tavsiye ediyorum

tzengin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
♛ zng Arts | ☸ Logo, Afiş, İmza, Kurumsal Kimlik, Broşür, Sosyal Medya, Konu Tasarımları ✓

İş Alımı: Aktif

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5