İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizlerde Varmisiniz?

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar az once bi haber sitesinde bisi gordum..bunu da sizinle paylasmak istedim yeri burasi deil ama ...

İnternet siteleri ekran karartacak
İnternet siteleri sanal alemde sürdürülen bir kampanya çerçevesinde, çocuk uygun-değilsunu protesto için ekran karartacak.

21.12.2006 08:42
Son günlerde e-mail zincirleri üzerinde yayılan bir elektronik postada, dünyada her yıl 2 milyon çocuğun sevk kölesi pazarına sokulmasına, 20 milyar dolarlık çocuk uygun-değilsu sektörüne karşı eylem çağrısı yapılıyor.

“Çocukların cinsel sömürüsüne karşı siyah gün” başlıklı e-postada, “Dini inancınız, siyasi görüşünüz ne olursa olsun, hangi toplumsal kesimden olursanız olun. Hepimiz çocuk olduk, Hepimizin çocukları var. Biz, dünyayı atalarından miras değil, çocuklarından ödünç aldığını bilenler olarak, vicdanı olan herkesi çocukların cinsel sömürüsüne karşı 23 Aralık Cumartesi günü 1 gün süreyle kendi internet sitelerini karartma eylemi yapmaya çağırıyoruz” denildi.

“İnternet sitelerimizi karartarak çocuklara, insanlığa yapılan bu saldırıyı protesto edelim” ifadeleri yer alan çağrıda internet sitesi olan herkes cumartesi günü bu protestoya katılmaya davet edildi.

Bunula ilgili sizlerde bi calisma yapicakmisiniz..?

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
http://forum.iyinet.com/guncel-konular-haberler/43575-cocuk-uygun-değilsuna-karsi-site-karartma.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5