İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SlashMySearch, internette istediğiniz şeyi ararken para kazanın. Pay to Search.

gash_2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin size vereceği linki başlangıç sayfanız yapacaksınız, normalde bişey arayacağınızda oradan arayacaksınız o kadar. 5 dolar kafadan veriyorlar, her aramanızda anladığım kadarıyla 0.05 dolardan 0.2 dolara kadar kazanıyorsunuz.

Refli üye olun

refsiz

Tabii ki ben refli üye olmanızı tercih ederim, birşey kaybetmezsiniz sonuçta.

gash_2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhalde 2 tane http koymuşum adresin başına, kusura bakmayın düzelttim. Bu arada örnek vereyim, ben 5 arama yaptım, 5 dolardan 5.44 dolara çıktı. Sitede yazdığına göre refsiz sadece arama yapılarak ayda 180 $ a kadar kazanılıyormuş ve de e-gold a da ödeme yapıyorlar.

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz daha ayrıntılı bilgi verirmisiniz mesela mininmum ödeme ne kadar ve ben durmadan bişeyler arattırırsam sürekli kazancammı yada kazanma kriterleri neler

gash_2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
minumum ödeme tutarı 20$mış. 5 dolar kafadan veriyorlar, kalıyo 15 dolar saat başı 0.25$ veriyorlar, 60 saat ediyor, günde 3 saat nette kalsan, 20 gün eder. Böyle işte, birşeyler arama zorunluluğu var, 10 dk da birşey arasan yeter.
Eh anlaşıldığı gibi kolay kazanılmıyor, ama sadece bununla yetinmeyip başka şeylerde denemek lazım.

gash_2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20$ da ödeme yapıyormuş arkadaşlar, ben şimdi 10 $ dayım 2 günde 5 dolar kazanmışım yani ama pek fazla üstüne düşmedim açıkçası, eğer 4 gün daha bu şekilde gidersem 20$ olacak ama finallerde başlıyor, boş zamanı olan varsa denesin, bizde öğrenmiş olalım:)

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ager ödeme alan warsa refinden üye alabilirim yada sen alırsan gösterirsin o zaman olurum

bizimbanka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 usd şu anda hesabım ödeme sayfasında şu yazı var yardımınızı bekliyorum ödeme almak için ne yapmalıyız?

Search 'n Earn Program Payment Request

This pay period is for January 1, 2007 through October 31, 2007. It may also include earlier pay periods if you were not eligible for a payment until now. You currently have $0.17 from this period. There is currently a $20 minimum balance requirement. If you do not have a balance exceeding $20, a payment will not be issued. Your earnings will continue to roll forward until you meet this requirement.

You are not currently elegible for a payment. Your earnings will roll forward to next month. Remember to keep searching and try out new ways to earn on SlashMySearch.com to make more money.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gash durum nedir acaba ? bu tip sistemler ödemeyi çook önce bırakmıştı ama yinede sanırsam bi umut taşıyorsun noldu ödeme alabildinmi?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Daha neler çıkacak acaba.. Ben adamların amaçlarının çook saçma olduğunu düşünüyorum.

Blackfox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
web arama motoru birşey bulmuyor ki bunun :S ne arayayım? bir tek news kısmında birşeyler çıktı. web kısmında bir iki kelime dedim olmadı. en sonunda da google yazdım :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5