İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SLAYER ADIN SİNAN GÜNAYMI ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu yazıların tümünü okuyan biri kimin ne oldugunu anlar kardeş sen rahat ol

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimsenin o yazıları okumasına gerek yok herkes kimin ne olduğunu zaten biliyor

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cumali bu senin adini 3. duyusum kimse iyi şey söylemiyor hakkında aslında yorum yapmicaktim ama sLayer sağlam biridir. iyi çalışmalar.
ben senin adını daha çok duyuyorum emir :) bir numaralı sahtekardır kendisi neyse konu dısi oldu kusura bakmayin.

S

Sycho

Misafir
ben senin adını daha çok duyuyorum emir :) bir numaralı sahtekardır kendisi neyse konu dısi oldu kusura bakmayin.

hahaha :) eskiden yaptığım hataları yüzüme vuramazsın bu 1. kimseye borcum vs yok herkesin parasını ödedim ödemedi diyen adam gelsin aklını alim.

+ üzerine üstelik bana hakaret ediyorsun ispatlamak zorundasın seni kazıkladığımı bu ne adiliktir ya. sadece adilik.

S

Sycho

Misafir
sabıkan var ama öylemi

işte sizin gibi insanlar yüzünden insanlar yaptığı hatalar yüzünden kendinden nefret ediyor. siz ne anlarsınız insanlıktan ya.!

yok sabıkan var türkiye cumhuriyeti mahkemesi misiniz beyfendi ? bi sakıncası mı var ?

evet hakim bey sabıkam var tam süper oldun şimdi

Cumali başka yandaşın yalaman yok mu benim yandaşım dostum senden fazla haberin olsun :)

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar konu nerden nereye kaymış mağdur olan benim konu farklı yerlere kaymış her zamanki gibi

konu kilitlenir ise daha iyi olacak düşüncesindeyim.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada benım anlamadıgım tek olay var slayer adlı kısı nıcın 2 uyelık kullanmakta bunu yapmak yasak bıldıgım kadarıyla nası bır cesaret ornegıdır bu hadı kalın saglıcakla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5