İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

" Slayer " para mı verir misin lütfen..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaştan 1 ay once host aldım.. parasını peşin verdim. birkaç gün sonra host kapandı. ve 1 hafta ben bu arkadaşa ulaşamadım. sonra doğal olarak başka hosting firmasından host aldım.

daha sonra msn de gordum ve durumu soyledim. dedim boyle boyle olduğu için hostu başka firmadan aldım. bu arkadaşta tamam dedi. en kısa zamanda gonderecem parayı. olayın üzerinden uzun süre geçti hala yollamadı..2-3 gun sonra oderim dedi 15 gün oldu hala odemedi. bugun msnde merhaba dedim hemen çevrimdışı oldu. sonra tanıyan bir arkadaş şuan online olduğunu soyledi. ben de davet etmesini soyledim. abi ne zaman odeyeceksin dedim vs. cevap gelmedi. ben de neden online değilsin dedim yine cevap gelmedi.. sonra yine çevrimdışı..

bu arkadaştan birçok makina alan arkadaş olmuş. imajını kotu çizmek istemem ama arkadaşa mail atmama ve msn de yazmama ragmen beni dikkate almadı. lütfen arkadaştan odeme bekliyorum. saygılarımla..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala gelmedin yaa slayer. i-trader çıktı. başka yollardan da hakkımı arayacağım. ya adam gibi gelirsin konuşursun şu zamanda verecem diye. yada olacaklara katlanırsın..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Geçmiş olsun
Haydaaa yaw böyle işler seni mi buluyor sen mi bu tür işleri buluyorsun?
Enteresan birisin :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
netistanbul sadece saf herkese güveniyor.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun
Haydaaa yaw böyle işler seni mi buluyor sen mi bu tür işleri buluyorsun?
Enteresan birisin :)

walla anlamadım. var üzerimde birşey.. adam host satıyor burada. msn de 1 yıldır konuşuyoruz araya boyle para girince vuruyorlar. i-trader dayadım eksiyi.. millet gorsun ne olduğunu..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
netistanbul sadece saf herkese güveniyor.

abi bir sürü kişi bu adamdan makine ve host almış.. adam bir bize takmaya çalışıyor. hostu açtıktan sonra parasını verdim. 2 gun sonra host kapandı 1 hafta adama ulaşamadım yeni host aldım. adam verecem parayı dedi.. 1 aydır engelliyor msnden.. diğer host alan kişilerde online.. yazık 3 kuruş için düşülmez bukadar..

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Alim bu durumda yapacak birşey yok. Bazen içine atmak gerekiyor. Elbet bir gün çıkar diyip geçeceksin.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
sen öyle san bunların esnafının eline Allah düşürmesin :D

KamiLOwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belki geri ödeme yapacak gücü yoktur ama bunu belirtmeli, kaçmak çözüm zannediyorlar. Elbet bunun hakkı onun için bir yerden çıkacaktır.

Geçmiş olsun

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu saatten sonrada slayerle alışveriş yapmaz kimse, bir yerden fazla kazanç edicem diye bütün kazancını kaybetmeyi göze almış olmalı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5