İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

slm bu ne bilen varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReferXchange' Alıntı:
Arkadaşlar,

şimdiye kadar ne bu forumda ne de başka bir forumda kimseye küfür etmedim.
sadece etkilenip parasını kaptırabilecek kişiler olabileceğini düşünerek yazdıklarımı yazdım.

üçüncü mesajında hakaret eden kişi ile beni bir tuttunuz ya :(

bu başlık altında moderatör olarak bir şey yazmam gerekmediği sürece artık yazmayacağım..

saygılar

Sayın ReferXchange olayı kişiselleştirmediği ve gereksiz bir tartışmaya girmekten son anda kaçındığı için benden 1 puan daha aldı

ReferXchange +2
carismaa +1

(tavsiye: eşitliği tekrar yakalanmak için 3 mesajınızdaki ifadenizden dolayı bir özür dileyebilirsiniz.)

olayın çıkış nedeni ilk mesajın benzeri mesaj sahiplerinin sıcak süt olup sayın armatörün ağzını daha önceleri yakmış olmaları. Sayın carismaa nın sıcak süt mü yoğurt mu olduğu konusunun aydınlığa kavuşması için forumda yaşam bulması ve geçmişinin oluşması gerekiyor. ilk mesajı onun süte benzemesinden başka fikir vermez.

carismaa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekkürler arkadaşlar gerçekten bilgilendirici mesajlar vermişiniz bu konuyla ilgili konu dışı olan tartışmada ise ahlak dersleriniz için tekrar teşekkür

benim bir çok forumda kaydım var fakat hiçbir forumda yeni katılanlara böyle davranıldıgını görmedim

yani bana göre sizin yapmanız gereken tecrübelerinizle yardımcı olmakken siz konuyu nerelere taşıdınız

ben eger söylediklerimde suçluysam özür dilemesini bilirim...

konu dışı olan tartışma sanıyorum yeni üye olmam ve arkadaşlar cümlesini kullanmamla başladı peki size soruyoırum ne demeliydim

hey milletle başlayan bir cümlemi
yoksa daha kaba bir şeylemi bunun içinde bilgi verirseniz iyi olur bir daha forumunuza mesaj atarken sisin tavsiye edeceginiz cümleyi kurarım tabi siz banlamazsanız ee nede olsa mod olmak kolay degil....

M

murme

Misafir
bak lütfen millete sataşma arkadaşların öyle tepki vermesinin sebebi konu acik direk reklam yapan kişiler oldugu için sen o amaçla açmamişsin belli ama sert cıkmayıp biraz alttan alabilirdin konuyu umarım anlayışla karşılarsın iyi geceler

carismaa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pekala özür diliyorum

fakat ben bilgi almak için bir konu açıyorum ''senin arkadaşın kim'' gibi bir cevap geliyor daha saygılı ve düzeyli cümle kurulabilirdi amacınne reklammı yapmaya çalışıyorsun veya ne bileyim konuyu silebililerdi v.b. bir çok şey olabilirdi arkadaş modeletör oldugunu söylüyor bence modeletörler daha farklı ve biligilendirici mesajlar vermeli insanı dolandırıcı yada dolandıran bir kişi olarak suçlamamı ki dolandırılmış dahi olsam kaybedecegim sadece 10 euro olurdu bunun içinde bas bas bagırmazdım amacım sadece bilgi edinmekti

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son iki mesajınızla tam puan alamadınız size 0,60 puan verdim
son durum

ReferXchange +2,00
carismaa +1,60

şayet ReferXchange dan size bir açıklama gelmesse size 0,40 puan daha vereceğim ve durum berabere bitecek.

ReferXchange den şöyle bir açıklama gelmesi ona +2 puan daha kazandırır:

Cidden arkadaşım mesajlaşmaları tekrar okudum gördüğüm kadarıyla sizin bilgi istemenize karşın ben birilerini kandırma mesajlarına ve durumlarına benzerliğinizden dolayı aşırı çıkış yapmışım. kusura bakmayın. forum.iyinet.com 'a hoş geldiniz ilk konunuzda yaşadığımız şu tatsız olayı unutalım gitsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5