İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

slm ortam...

batsss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaşlar nasılsınız.siteye girmeyeli baktım baya olmuş 2 sene felan:)neyse burdayım artık herkese iyi eğlenceler...NECDET...

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
aleykümselam hoşgeldin.eski kayıtlı üyeleri görmek güzel :)

batsss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hbulduk

saol forza...yeni arkadaşlarla tanışmak da çok güzel Allah razı olsun.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Hoşgeldiniz tekrar...

Bir soru sormak istiyorum @battss, 2004'ten bu yana neler değişmiz sizce forumda? Gözlemleriniz neler?

batsss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2004_2009

valla dostum açıkcası ben pek internet bağımlısı biri deilim.ama ilk zamnalar daki iyinet forumları daha dardı yani geniş konular ve üyeler pek bulunamıyordu.baktım en son 2007 ekim de girmişim buraya.nasıl kayıt olduğumu bile hatırlamıyorum gerçekten:)ama bu siteyi seviyorum.inşallah güzel konular güzel arkadaşlar paylaşırız hep beraber.sizden de bir ricam var arkadaşlar.üye sayımızı mümkün olduğuncaçoğaltalım.oky.çünkü ne kadar çok üye o kadar bol konu ve o kadar çokpaylaşılcak bilgiler demektir.kendinize iyi bakın....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi