İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Smf 1.1.5 site heklendi...

unforgivenx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu gece bir yönetici arkadaşın takvimi etkinleştirmesii sonucu tüm yönetici şifreleri çalınmış ve admin nicki dışında tüm yöneticiler silinmiş... phpmyadminden siteyi geri aldım... peki silinen yöneticiler nasıl geri gelir? sitede yazdıkları mesajlar duruyor ancak ziyaretçi olarak....

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bunun cevabını smfnin kendi sitesindeki türkçe bölümde bulabilirsin, eskiden smf kullanırken silinen üyeleri geri getirme diye bir konu vardı ve ben silinen bir üyeyi geri getirmiştim tabii mesajlarınada tekrar sahip olmuştu..

buqra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bunu bende yapmıştım.Aynı durum başıma geldiğinde

yeni üye oluşturuyorsun.Birleştirmek istediğin üye ile onu mysql'dan falan birleştiriyorsun falan öyle

unforgivenx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler arkadaşlar smfnin sitesinde buldum...

aklınızda bulunsun smfnin takviminde ciddi açıklar var.... ne zamandır kapalı tutuyordum dün yönetici arkadaş açar açmaz site heklendi....

akiladami

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Smf resmi sitesinde yıllar boyunca takvim açıkdı neden heklenmedi arkadaşım benim sitelerimdede açık neden heklenmedi öyle bir açık olsa senin gibi binlerce insan olmazmıydı kullanıcı hatası bence tüm üyeler siliniyor sadece admin kalıyor sence mantıklı bir olaymı hekleyen adam konularıda siler mesajlarıda siler üyeleride siler alır dbyi verir w*a*r*e*z'e öyle değil mi bence başka işler var gibi

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Smf'de açık yoktur,kullanıcı açıgı vardır.

mizahci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sebep muhtemelen eklentilerdir ama takvimden olacağını pek sanmıyorum bende takvimi açık kullanıyorum sorun çıkarmıyor bana Allahtan...
Yanlız ne zamandır smf hek konusu duymamıştım, uzun zamandır ilk oldu umarım bir daha başınıza gelmez, sizin de bizim de ... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5