İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

smf admin açığı

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar acil yama lazım.Nasıl oluyor anlamıyorum ama smf 1.1.4 sürümü kullandığım halde forumda admin açığı var çocuğun teki girip konuları siliyor.heklerim filan gibi çocukça yazılar ekliyor.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Admin panelinin dizinini degistir. Adamin icabina bakalim sonrada acigi buluruz.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dizinide şifrele
icon11.gif

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
4 yıldır kullanıyorum ilk defa duydum heralde şifreni öğrenmiştir.

hayalet77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birincisi tüm şifrelerini değiştir. İkincisi klasörlerinin yazma iznini kesinlikle düşür. Değişeceğin şifrelere sql admin paneli ve tüm adminlerinde şifresi dahil olmalı. Ftp ve gerekirse panel şifrelerinide değiş. Bir şey daha kullandığın makinada shell kuruluysa yine heklenirsin. Shell kurulu olmamalı sunucuda!!!

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kişiyle görüştüm xss ve chmod izinleri sayesinde giriş yapmış.Şimdi dizinleri ve chmod ayarlarını düzenledim.

Bu siteyi satın almıştım onun için ayarlarına bakmamıştım sonuç böyle oldu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5