İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

smf forum için

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
smf forum kurabileceğim bedava ve reklamsız host ariyorum bilen var mı böyle bir host ayrıca ftplide olması lazım

U

uyum61

Misafir
3 senedir smf forum kullaniyorum. hizlidir, iyidir ama sistikce bandwidth kullanimi bir hayli artar. kisaca 30 bin post ve 20000 sayfa gosterimi ustune ciktiginda kullanilecegin bedava host bulamazsin.

ben yaklasik 3 sene yurticinde tuttum. artik para dayanmadi, yurt disina tasidim. bence ciddi bir forum kurmayi dusunuyorsan bedava arama... emegine yazik olur.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben k denemelik acıcam tutarsa paralı acıcam zaten

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden 100 mb alan 3 gb bandwidth veren php hostu olarak reklamı da az ve FTP li 100webspace vardı ama orasıda Türkiye'ye durdurdu hizmetini.

U

uyum61

Misafir
MySQL database storage: 2MB

pek yeterli degil, hatta hic yeterli degil gibi

L

LNWServers

Misafir
Ben size yardımıcı olabilirim , sponsorluk gibi ilgilenirseniz service [at] lnwservers.com a e-mail atabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5