İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SMF mi daha iyi IPB mi?

Havidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkdaşlar smf veya ipb arasından birini seçicem ama hangisi daha iyidir karar veremedim bunlardan hangisi daha iyi ?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
IPB paralı
SMF ücretsiz

SMF üzerinde çok çalışılıyor, tercihim SMF olurdu

Havidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmayın ipb nin paralı olduğunu bilmiyordum.Ben en iyisi biraz SMF ile devam edeyim Vbulletin in parasını çıkarınca vBulletin kurarım.

En baba forum sistemi vBulletin.İnsan bi kere kullandım mı bırakamıyor :) ...

gizemsu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2.1.7 sürümü ücretsiz.
SMF ile IPB arasında kıyaslama yaparsanız bence IPB kullanın ciddi profesyonellik ister ama kısa sürede hakim olursunuz.ben 11 ay SMF kullandım+desteğini verdim.daha sonra IPB ye geçtim 2 aydır kullanıyorum ve şimdi IPB sayesinde cms konusunda daha fazla şey öğrendiğimi düşünüyorum

SoleKinG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SMF Gerek Turkiye'deki Destek Sistemi Gerekse Anlaşılabilirliği Açısından bence ipb'den önde Gelmekte..

Tabiki SMF kullananlar için bir avantajda Hemen hemen Butun modifikasyonların yapılmış olması sizin için sadece uygulaması kalıyor..

Selametle...

akiladami

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 yıldır Smf kullanıyorum iyi derecede kodlarını dosyalarını öğrendim. Vb bana çok uzak IBP ise en pro. yazılım bence.

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IPB hic kullanmadim ama görünüsüde güzel degil..

SMF 1 sene kullandim cok güzel temalar var.. ve cok eklentiler yapiyorlar bi eklenti eklemek icin baya kodla ugrasmalisin ama bi orasi kötü

6 aydir vBulletin kullaniyorum hayranim.. bi eklenti yi 30 saniyede yapiyorsun bi xml ekliyip bitiyor cogu.. smf de o eklentiyi 20-30 dk yapiyordum kod ekliye ekliye :D

simdi bu soruna IPD degilde SMF tercih ederdim vBulletin sorsaydin tabiki vBulletin derdim.

Aktifhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ipb ve smf kıyaslanamaz bile ipb çok geniş kapsamlı ve özellikli bir yazılım

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2.1.7 sürümü ücretsiz.
SMF ile IPB arasında kıyaslama yaparsanız bence IPB kullanın ciddi profesyonellik ister ama kısa sürede hakim olursunuz.ben 11 ay SMF kullandım+desteğini verdim.daha sonra IPB ye geçtim 2 aydır kullanıyorum ve şimdi IPB sayesinde cms konusunda daha fazla şey öğrendiğimi düşünüyorum

Herkes 2.1.x sürümleri ücretsiz biliyor ama öyle değilmiş.
2.0.x sürümlerine kadar ücretsiz sonrası kullanımda lisans gerektiriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5