İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Smowtion - adsense e alternatif- Türkiye ödeme var

gedop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'ye de ödeme desteği olan bu site adsense e alternatif olabilir. Her türlü içeriği kabul ediyorlar.
Paypal , çek ve posta ile gönderilen atm kartıyla ödeme yapıyorlar. atm kartı ve çek Türkiye de kullanılabiliyor. Paypal ı herkes biliyor.

Affililate özelliği var. aşağıda ref li linkimide verdim ref siz de.

Smowtion + Ref

Smowtion Refsiz

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ödeme aldınmı veya alan birini tanıyormusun, tık başına ne kadar veriyor vs. bilgileride yassaydın keşke

gedop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme aldınmı veya alan birini tanıyormusun, tık başına ne kadar veriyor vs. bilgileride yassaydın keşke

internette gezerken bir forum da buldum. yeni galiba ama altyapısı sağlama benziyor. Daha yeni üyeyim. Belki birinin işine yarar diye verdim. reklamlarına falan baktım hsbc gibi firmaların reklamı var.
Bugünlerde adsense iyi verdiği için reklamlarını siteme koymadım. Başka bir sitem var. ona koymayı düşünüyorum ama onun ziyaretçisi az bu yüzden tıklama konusunda kesin bir bilgim yok.
Umarım birinin işine yarar..

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'ye de ödeme desteği olan bu site adsense e alternatif olabilir. Her türlü içeriği kabul ediyorlar.
Paypal , çek ve posta ile gönderilen atm kartıyla ödeme yapıyorlar. atm kartı ve çek Türkiye de kullanılabiliyor. Paypal ı herkes biliyor.

Affililate özelliği var. aşağıda ref li linkimide verdim ref siz de.

Smowtion + Ref

Smowtion Refsiz
Referansınla kaydoldum , deneyeceğim hoşuma giderse sizlerede bildiririm.

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internette araştırdığım kadarıyla yabancı forumlarda çok az falan veriyor diyolar ama tabi denemeden bilinmez...

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sitede kod oluşturabilmek istedim fakat şöyle bir uyarı var

"Hold on! Before you're able to generate ensembles of ads, we must approuve your sites."

bu ne anlama geliyor?

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Dur! Önce reklam oluşturmak mümkün olacaktır, Sitenizi onaylamaliyiz.!

Siten once incelenecek, uygun gorulurse reklam yerlestirmene izin verilecektir. Anladigim kadariyla..

Ben de biraz once uye oldum bana da ayni uyariyi yapti. O yuzden biraz beklemeni ve daha sonra tekrar giris yapip durumuna bakmani tafsiye ederim veya sana e-mail yoluyla uygun olup olmadigini bildirirler..

desoLate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamları yayınlamadan önce sitelerinizi onaylamalıyız diyor.

not: geç kalmışım, msj silinebilir :)

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu arada alternatif olarak bu adbrite sitesi türkiye için hala ödeme ve gösterim yapıyor mu?

Yabancı sitemde kullanmıştım uzun sürede 100 usd oldu ve çek istedim geldi.

Kötü tarafı ödemeler ÇEK ile. Paypal olsa daha iyi olurdu. Daha çeki bozduramadım.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam türleri neler? Özelleştirilebiliyor mu (renkler v.s)

Cagonni

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu firmanın reklamlarını siteme koydum 2 gün sonra google tarafından fişlendim.Aman dikkat.

cinephil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaklaşık 2 aydır kullanıyorum.tek kötü tarafı min ödemesi 100 usd bir de çok sık güncellenmiyor.bir de şu anda çok sık kendi reklamları çıkıyor

adsznvw.jpg

bir fikir verebilir belki..

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
3 kere ödeme yaptılar bana
gösterime ödüyor fakat.ama ödemeler denildiği gibi aylar sürüyor..

I

intkm

Misafir
3 kere ödeme yaptılar bana
gösterime ödüyor fakat.ama ödemeler denildiği gibi aylar sürüyor..

bu gösterdiğiniz Smowtion ödemelerimi :S Ayrıca gösterim başına ücret veriyorsa tıka gerek yok demektir yanllış anlamadıysam öylemi açıklarmısınız tık başınamı veriyor gösterim başınamı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5