İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SMS Başına 1,50 TL Ödüyoruz.

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar Arkadaşlar,

mesajBAHANE Ortaklık Sistemi ile gönderilen her sms için 1,50 TL ödeme yapıyoruz. Yaklaşık 2 haftadır yapmakta olduğumuz testlerde, çok iyi geri dönüşler sağladık. Hazırlamış olduğumuz Arayüz(lere) ait kodu sayfanıza yerleştirmeniz ve yayınlamaya başlamanız dakikalar sürüyor.

Üstelik içerik kısıtlaması yok!

Birkaç gün içerisinde, "Günlük 250 SMS Kampanyası" sisteme dahil edilecek ve yeni arayüzlerimiz aktif olacaktır.

İçeriğiniz her ne olursa olsun, ortaklık sistemimize katılın, deneyin, geri dönüşleri siz de görün..

Http://ortak.mesajbahane.com/

Herkese iyi çalışmalar dilerim.

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elbette;

mesajbahane.com üyeliklerini SMS Aboneliği ile almaktayız. Hazırlamış olduğumuz arayüzler operatörler tarafından onaylanılarak yayına girmektedir. Ortaklarımızın arayüzleri yayınlaması hiçbir yasal sorumluluk içermez. Kurgudan kısaca bahsetmek gerekirse;

Örneğin;

Ziyaretçi açılan popup ile, http://webcam.mesajbahane.com/?wmid=XXX şeklinde giriş yapar. Göndereceği sms'e karşılık ziyaretçinin cep telefonuna tarafımızdan şifre iletilir. Şifrenin tanıtım sayfası üzerinden girilmesi ile ortağımızın hesabına 1sms - 1,50 TL şeklinde anlık olarak yansıtılır..

yusuf4012

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pop up reklam mesajbahane diye bi sohbet sitesinin süper bi sistem kurmuşsun inş çalışır başarılı olursun

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederiz..

Popup dışında yeni arayüzler bugün sisteme eklenecektir. Bilginize arkadaşlar..

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banner-Frame arayüzü sisteme eklenmiştir arkadaşlar. Ayrıca hediye sms paketleri ve vodafone servisi önümüzdeki hafta içerisinde aktif olacaktır.

kolay gelsin..

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuanda sistemde hiçbir aksaklık söz konusu değil. Herşey yolunda ve çalışmaktadır. Sms gönderen abonelerin hatlarına anında 250 kontör kampanyası extra olarak dahil olacak, bunun beraberinde de yeni arayüzler hizmete girecektir.

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vodafone servise dahil edilmiştir arkadaşlar. Bilginize..

Kolay gelsin..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
garanitarkadaşın bir başka şekli diyebiliriz

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sisteminize üye olunmuyor kayıt formunu doldurduktan sonra direkt anasayfaya geçiyor

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kayıtla ilgili bir problem yok. Browserdan kaynaklanıyor olabilir. Eğer sorununuz devam ediyorsa, form alanındaki bilgilerinizi pm atarsanız hesabınızı oluşturmanızda yardımcı olabiliriz.

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Test ettim, herhangi bir problem yok. Sistemde birçok webmaster kayıtlı zaten. Form alanındaki bilgilerinizi PM atarsanız, profilinizi oluşturayım..

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
O zman ben sms ile gönderme sistemini bulamadım yardımcı olur musunz ? :)

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kısa bir süre içerisinde, paypal ile günlük ödemeye geçeceğimizin haberini vereyim arkadaşlar..

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merbaha arkadaşlar,
Şuanda MAP reklam arayüzü eklenmiştir. Kullanıcının konumuna göre harita üzerinde üye göstermektedir.

uygulama: http://map.mesajbahane.com/

İlgili kodlara reklam arayüzlerinden ulaşabilirsiniz.
Bannerlar yarın sisteme eklenecektir..

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Ben sormuştum ama es geçilmiş bu sms sistemi nasıl yapılıyor bilgi verir misiniz kullanıcı paneline girdiğimde herhangi bir paket al gibi seçenek yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5