İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SMS Başına 1,50 TL Ödüyoruz.

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sormuştum ama es geçilmiş bu sms sistemi nasıl yapılıyor bilgi verir misiniz kullanıcı paneline girdiğimde herhangi bir paket al gibi seçenek yok

Bir paket almıyorsunuz. İstediğiniz bir reklam arayüzünü sitelerinize ekleyerek ziyaretçilerinizi belirttiğimiz reklam sayfasına yönlendiriyorsunuz. Eğer, tarafınızdan gönderilen ziyaretçi, sistemimize sms gönderiminde bulunursa hesabınıza 1,5 TL işleniyor.

Goldman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun çalışmanız reklam url leriniz çalışmıyor arkadasım

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuanda bir sorun görünmüyor. Anlık olarak girememiş olabilirsiniz..

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banner ve diğer reklam arayüzleri sisteme eklendi. Eklenilmeye de gece boyu devam edilecektir. Bitenler ekleniliyor..

Ayrıca yarından itibaren sms başına kazançlar 2,5 TL olarak ayarlanacaktır.

2,5 olması ile birlikte yeni bir konu altında ilgili bilgilendirmeyi yapacağım.

Bu hafta içerisinde de, günlük ödemeye geçmeyi planlıyoruz. Bilginize.

Bol kazançlar..

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
bu sms lerde tuzak olabilirmi hani 250 kontur hediye diyip 100 kontur çalan sistemlerdenmi buda?

populerdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben denemek için üye oldum bakalım bir sorun olursa buradada belirtirim arkadaşlar .. tıklar gelmeye başladıktan sonra görğcez nekadar getirisi olacak :)

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogspot veya blogger alabiliyormu reklam ..

reklamı nerede yayınladığınızın önemi yok.

bu sms lerde tuzak olabilirmi hani 250 kontur hediye diyip 100 kontur çalan sistemlerdenmi buda?

Sistemimizde kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir ve olamazda.

ben denemek için üye oldum bakalım bir sorun olursa buradada belirtirim arkadaşlar .. tıklar gelmeye başladıktan sonra görğcez nekadar getirisi olacak :)

hoşgeldiniz..

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kazançlar 2,5 TL'ye çekilmiştir.

Statslar sıfırlanmıştır. İçeride bakiyesi olan arkadaşlar için söylüyorum;

Ödemeleri gönderilirken 1,5 TL 'den işlenmiş olan kazançlar üstüne eklenilerek gönderilecektir. İçerideki hesap miktarlarınız ile ilgili bildirim gün içerisinde email ile tarafınıza iletilecektir.

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu akşam çok etkili bir reklam seçeneği daha sisteme dahil edilecektir arkadaşlar. Yeni reklam arayüzü sadece *** değil, tüm siteler için uygundur. Yayına girmesiyle birlikte daha detaylı bilgilendirme yapacağım.

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesaj-BAND Arayüzü Sisteme Eklenmiştir. Panelinizden reklam arayüzlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Örnek URL

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5