İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SMS ile ödeme?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba; arkadaşlar Sms ile ödeme sistemi arıyorum. üyelik ücretini kullanıcının sms yoluyla bakiyesinden kontör düşülerek yapabilen bi sistem varmı? Mobil ödeme sistemi? Mesela Deniz feneri derneğinin böyle bir sistemi var mesaj atıyorsunuz kontörünüzden düşüyorlar.. bu sistemi sağlayan bi yer varsa paylaşılırsa çok sevinirim.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Operatörlerle birebir anlaşman gerek diye biliyorum..

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bir sistem için turkcell veya telsimle anlaşabilen bence köşeyi döner herkes kullanır çünkü ama mesela 100 milyonluk birşeyi cep telefonu faturasına yansıtınca hemen hemne yarısı vergi olarak gidiyormuş duyduğum kadarıyla bu yüzden pek kazançlı birşey olmaz ondan yapmıyorlar diye tahmin ediyorum.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SMSNET'in u tip çözümleri vardı sanırım. Bu tip bir işle uğraşmış birini tanıyordum çok uğraşmıştı, sms olması talepi ve toplam geliri aşırı artırmayacaksa diğer yöntemleri denemeni öneririm, çünkü komisyonları da uçuk oluyor.(öyle %5-10 değil) hatta onlar sana komisyon veriyor gibi bir durum oluyordu(ama çok iyi bildiğim bir konu da değil öyle biri anlatmıştı uğraşan)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benim sistem öğrencielri kapsadığı için benim için çok önemli olacak bu ödeme sistemi. %15 e kadar razıyım..

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benim de böyle bir ihtiyacım olabilir. 2-3 liralık bir şey satmak istiyorum, yani şimdi bunun için banka hesabına para yatırmak için insanlar uğraşmak istemezler. böyle ufak ödemeler için başka ne yolları var?

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sms ile ödeme almak için gsm operatörü veya yetkilendirdiği firmalarla anlaşma yapman gerek. ve bu anlaşmalarda yüklü bir miktarda kira ücreti ödeniyor.

A

a.ışık

Misafir
ben bi ara su iletişim ile görüşmüştüm, tam olarak %50'sini önce operatörler alıyormuş.
daha sonra vergisi, şirketin payı, falanı filanı derken; böyle bir ödeme metodunu kullanırsanız
eğer %15 net kalır size ancak. çok ciddiyim..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Okumadınız sanırım herkes bişiler sölemiş :)

Eğer fiziki mal satıyorsunuz %5 alıyorlar. Eğer arkadaşlık servisiyse %15 alıyorlar. Eğerki oyunsa %40 alıyorlar.. Sektöre gör değişiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5