İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sms ile üyelik sistemi

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhaba arkadaşlar

smf foruma sms ile üyelik sistemi yaptırmak istiyorum fiyat nedir bize ne kadara mal olur bilmiyorum. bu konu hakkında bilen kişiler yorum yazarsa sevinirim.

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
bir operatörle anlaşma yapman lazım. öyle kolay deyil. ücretini bilmiyorum turkcell mobil ödeme şeyi var ordan para kazana bilirsin 0,50 kuruş gibi üyelik sistemi yapabilirsin.
mesela sanalika.com mobil ödeme ile oyunu yürütüyorlar.

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu konuda detaylı bilgi alabilecegim bir yer var mı peki ?

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam bunun herhangi bir sakatlıgı yok dimi ? uçuk ücretler v.b gibi. Örnegin iyinette böyle bir sistem vardı galiba tam hatırlamıyorum yönetici arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
valla bilemem smf sisteminde ücretli üyelik diye bişey vardı vb de varmı bilmiyorum:
0 (212) 286 27 18 aramanı isterim mikro ödeminin iletişim telefonu

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşım bunu sadece vergi ödeyen şirketler kullanabiliyor. Bi arkadaşım metin2 pvpsine bundan yaptırmıştı,kendi marketlerinden satıyor gibi gösterdiler. Mali müşavirinle konuşmanı öneririm.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Herhangi bir şirket yada patentli bir isim olmanıza gerek yok herkes kullanabilir.

Geçen sene arkadaşım ufak bir paket almıştı script'e uyarlamıştı.

Herhangi bir sorunda olmadı.

Ekleme: Herhangi bir şirket yada patentli bir isim olmanıza gerek yok herkes kullanabilir.

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Herhangi bir şirket yada patentli bir isim olmanıza gerek yok herkes kullanabilir.

Ekleme: Herhangi bir şirket yada patentli bir isim olmanıza gerek yok herkes kullanabilir.

hocam peki nasıl alabilirim bu paketten nerde nasıl bulabilirim bi yardımcı olurmusunuz

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bir şirketle anlaştım api kodlarını verdiler. bu kodları smf ye entegre edilebilecek varsa lütfen benimle iletişime geçsin. ücret konusunda fazla olmasın lütfe makul bir ücret karşılıgında şu işi yapalım

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir şirketle anlaştım api kodlarını verdiler. bu kodları smf ye entegre edilebilecek varsa lütfen benimle iletişime geçsin. ücret konusunda fazla olmasın lütfe makul bir ücret karşılıgında şu işi yapalım

Hangi Şirketle anlaştın ve ücretin soyleye bilirmisin acaba bende siteme yapmayı düşünüyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5