İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sms ve E maille kazandıran Türk Şirketi

karaduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye’nin en köklü Şirketler Grubu olan Çelik Şirketler Grubunun güvencesi ile ödemeler yapılmaktadır.
diyorlar. Arama.cc de çelik şirketler grubunun güvencesi altında... Arama.cc den hiç para kazanadınız mı?!

bence bundan da para kazanamayacaksınız. Çünkü gelen mesajlarda belirtilen adreslere tıkladığınızda muhtemelen bir yerlerde hata yaptığınız için! 5 kuruş vermeyecekler. veya tıklayıp durmanıza rağmen kazancınızı kontrol ettiğinizde "sıfır elde var 0" gözükecek. veya tam hesabınıza para yatmanızı beklediğiniz sırada, o da ne site kapanmış. veya üyeliğiniz uyduruk bir kurala uymadığınız için iptal edilecek.....

biz bu filmi inek şaban filmlerinden daha fazla gördük!

O

osari

Misafir
Selamlar
Internetden para kazanmaya calistigimiz hemen hemen tüm sistemlerin bu tür riski yok mu? Bence hepsinde risk vardır. Uzun süreli çok para kazanabileceğimizi sanmıyorum , ama acele edersek ilk bir kaç ayda 100 - 200 milyon kazanabiliriz..

bence iyi para

o zaman hemen üye olalım ve kazanalım... ÇOK şirketden para mı alamadım ama işimin yolunda gittiği zamanlarda oldu bunuda deneyelim derim...

http://www.ebilgi.com/uyelik.asp?referer=40407

OZAN

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5